ZAMÓW KONTENER: 888 555 332, 888 555 322    [email protected]

Gruznet – TPA w branży gospodarki odpadami i w branży remontowej

Gospodarka Odpadami

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie wywozu odpadów i ich zagospodarowania. Zapewniamy pełną obsługę w zgodzie z najlepszymi standardami i na podstawie obowiązujących krajowych i unijnych przepisów w obszarze ochrony środowiska. W szczególności oferujemy pełną obsługę w zakresie BDO.

Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu kontenerów na odpady, jak również sprawnie i terminowo zrealizowane usługi wywozu. Każdy kontener na odpady, który dostępny jest w ramach naszej oferty wynajmu, zostaje odpowiednio dopasowany do typu odpadów. Obecnie możemy zapewnić Państwu kontenery na gruz czysty, różnego rodzaju odpady budowlane, czy odpady opakowaniowe.

Nasze usługi oferujemy firmom prowadzących swoje usługi remontowo-budowlane na terenie całej Polski. Oferujemy do dyspozycji firmy zawodowo zajmujące się transportem, zbieraniem i przetwarzaniem odpadów.

Administracja BDO

Świadczymy usługi administracyjne w zakresie zarządzania kartami przekazania odpadów KPO i Kartami Ewidencji Odpadów KEO tworzonymi w rejestrze Bazy Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpadami.

Ogólnopolskie usługi remontowe

Świadczymy usługi TPA w zakresie prac remontowo-budowlanych, które są oferowane inwestorom zainteresowanych współpracą na terenie całej Polski lub wybranego regionu Polski. Dysponujemy siecią profesjonalnych firm posiadających wieloletnie doświadczenia, przy ogólnopolskich i zagranicznych projektach remontów prywatnych, lokali usługowych, banków, stacji benzynowych czy galerii handlowych.

Jesteśmy jedną z pierwszych zorganizowanych sieci specjalistów od remontów lub całkowitej likwidacji obiektów. Zapewniamy ustandaryzowanie procesów dostosowanych do wymogów inwestorów, aby móc skrócić czasy cykli oraz zarządzać kosztami.

Oferujemy w ramach naszych programów:

  • ponad kilkadziesiąt ogólnopolskich firm remontowo-budowlanych
  • ekipy remontowe dostępne 7 dni w tygodniu, również w godzinach nocnych,
  • rozliczanie kosztorysów wg. przyjętych norm i ustaleń,
  • kompleksowe przekazywanie informacji na temat statusu pracy, szacunków, między ekipa remontową, a inwestorem lub jego przedstawicielem,
  • potwierdzenia wykonanych usług, czy praca została zakończona,
  • raportowanie wyników badań satysfakcji klienta,

Zespół do spraw rozwoju biznesu jest dostępny, aby omówić program Państwa firmy i odpowiedzieć na wszelkie pytania.