Menu Zamknij

Wywóz gruzu Dłutów - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy osoby prywatne i firmy z numerem BDO
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Dłutów
wywóz gruzu Dłutów
Wywóz gruzu
wywóz gruzu Dłutów
Wywóz odpadów budowlanych
wywóz gruzu Dłutów
Wynajem kontenerów
wywóz gruzu Dłutów

Wywóz gruzu Dłutów: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Dłutowa i okolic!

Gruznet oferuje nie tylko wywóz gruzu, ale również wynajem kontenerów w Dłutowie, stanowiących idealne rozwiązanie dla firm budowlanych. Mamy w ofercie różnorodne rozmiary kontenerów, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze kontenery na gruz w Dłutowie są nie tylko funkcjonalne, ale także wytrzymałe, zapewniając bezpieczne składowanie odpadów budowlanych. Szybki wywóz śmieci mieszanych, odpadów budowlanych oraz wynajem worków Bigbag to kluczowe elementy naszej kompleksowej oferty. Dzięki temu, firmy mogą skupić się na realizacji projektów budowlanych, nie martwiąc się o usuwanie odpadów. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem potrzeb branży budowlanej, co zapewnia efektywność i oszczędność czasu.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
wywóz gruzu Dłutów

Wynajem kontenerów na gruz Dłutów - wywóz odpadów budowlanych

Zapraszamy firmy budowlane, które szukają kompleksowych rozwiązań w zakresie wywozu gruzu i odpadów budowlanych. Gruznet oferuje nie tylko tani wywóz gruzu w Dłutowie, ale także pełną obsługę z zakresu outsourcingu BDO oraz wynajmu kontenerów. Posiadamy nowoczesną flotę kontenerów, która zapewnia bezpieczny i sprawnie zorganizowany proces wywozu różnorodnych odpadów budowlanych. Dzięki naszym usługom wynajmu kontenerów na gruz oraz skipów w Dłutowie, gwarantujemy efektywne zarządzanie odpadami, zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.      

Wywóz gruzu cennik Dłutów

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp3 = 3m3 1060 PLN 1090 PLN nie odbieramy dwa dni robocze
Kp5 = 5m3 1100 PLN 1400 PLN nie odbieramy dwa dni robocze
Kp8 = 8m3 1200 PLN 1900 PLN nie odbieramy dwa dni robocze
Ceny brutto Zamów online Zamów online

 

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Dłutowie i ich wymiary

Kontener Kp3 na gruz
wywóz gruzu Dłutów
Kontener Kp5 na gruz
wywóz gruzu Dłutów
Kontener Kp8 na gruz
wywóz gruzu Dłutów
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Dłutowie?
Zajmujemy się standardowo typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady, w tym czysty gruz, zmieszane odpady budowlane oraz odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Dłutowie? Co trzeba zrobić?
W Dłutowie obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Dłutowie. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Dłutowie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Dłutowie prowadzimy obsługę tylko osób prywatnych oraz firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Dłutowie.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów na terenie Dłutowa i okolic wysyłamy emailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Kontener na gruz jest przeznaczony do odpadów takich jak gruz ceglany, betonowy oraz ich mieszanki. Do kontenera wrzucamy zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Odpady te są klasyfikowane pod kodami 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Ze względu na dużą wagę tych odpadów, kontener powinien być załadowany maksymalnie do wysokości jego burty.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Dłutowie.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Dłutowie:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Dłutowie dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 3 do nawet 15m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Dłutowie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Dłutowie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Dłutów

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Dłutowie,  jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Dłutowie mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Dłutowie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Dłutowie

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Dłutów jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Dłutowie

# tani wywóz gruzu Dłutów, # outsourcing KPO Dłutów, # sprawozdania BDO Dłutów, # outsourcing KPO Dłutów, # outsourcing KEO Dłutów, # wynajem kontenerów Dłutów# kontenery na gruz Dłutów, # skip Dłutów, # wywóz śmieci mieszanych Dłutów, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Dłutów, # szybki wywóz odpadów poremontowych Dłutów, # wynajem kontenerów na gruz Dłutów, # likwidacja dzikich wysypisk Dłutów, # sprzedaż worki Bigbagi Dłutów