Menu Zamknij

Wywóz gruzu Dobroń - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy osoby prywatne i firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Dobroń
wywóz gruzu Dobroń
Wywóz gruzu
wywóz gruzu Dobroń
Wywóz odpadów budowlanych
wywóz gruzu Dobroń
Wynajem kontenerów
wywóz gruzu Dobroń

Wywóz gruzu Dobroń: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Dobronia i okolic!

Szukasz efektywnego i ekonomicznego rozwiązania dla wywozu gruzu w Dobroniu? Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z wywozem gruzu, kontenerami na gruz, śmieciami oraz innymi odpadami. Jesteśmy specjalistami w outsourcingu BDO oraz wynajmie kontenerów, dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb firm budowlanych, zapewniając wysoki poziom profesjonalizmu i skuteczności. Zaletą naszych usług jest konkurencyjna cena wywozu gruzu w Dobroniu, co pozwala firmom zredukować koszty związane z utylizacją odpadów budowlanych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie licznych klientów. W naszej ofercie znajdują się również worki Bigbag, które ułatwiają segregację i transport mniejszych ilości odpadów.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
wywóz gruzu Dobroń

Wynajem kontenerów na gruz Dobroń - wywóz odpadów budowlanych

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rozmiary kontenerów, takie jak Kp1,5, Kp3, Kp5 oraz Kp8, dostosowane do różnych potrzeb. Oferujemy kontenery na gruz, skipy oraz specjalistyczne pojemniki do wywozu śmieci mieszanych i odpadów po budowlanych w Dobroniu. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, zapewniając bezpieczny transport i skuteczną utylizację odpadów. Dostarczamy kontenery na gruz szybko i sprawnie, minimalizując czas przestoju na budowie. Nasze rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby firm budowlanych i innych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i terminowość. Dzięki szybkiemu wywozowi odpadów poremontowych w Dobroniu, nasze kontenery przyspieszają procesy budowlane, eliminując konieczność gromadzenia odpadów na placu budowy. Jest to efektywna strategia, która pozwala oszczędzać czas i zasoby.

Wywóz gruzu cennik Dobroń

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp1,5 = 1,5m3 775 PLN 795 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp3 = 3m3 930 PLN 950 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp5 = 5m3 900 PLN 1230 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp8 = 8m3 1030 PLN 1730 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Ceny brutto Zamów online Zamów online

Dostępne kontenery na gruz w Dobroniu i ich wymiary

Kontener Kp3 na gruz
wywóz gruzu Dobroń
Kontener Kp5 na gruz
wywóz gruzu Dobroń
Kontener Kp8 na gruz
wywóz gruzu Dobroń
Kontener Kp15 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Dobroń
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Dobroniu?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Dobroniu? Co trzeba zrobić?
W Dobroniu obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy, jak również ogólnopolskie firmy budowlane. Dla nowych klientów proponujemy podpisanie umowy elektronicznej przed pierwszym dostarczeniem kontenera, co umożliwia nieograniczoną współpracę w zakresie odbioru odpadów w Dobroniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Czy w Dobroniu obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Dobroniu świadczymy usługi tylko dla osób prywatnych oraz firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy firm bez numeru BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie pochodzenia odpadów, identyfikację przewoźnika oraz cel docelowy odpadów. Dokument ten zawiera również informacje o kodzie odpadów i ich masie. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Dobroniu.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów w terenie Dobronia i okolic wysyłamy emailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz wrzucamy odpady takie jak gruz ceglany, betonowy oraz ich mieszanki. W szczególności są to zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych oraz elementów wyposażenia. Te odpady są klasyfikowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Ze względu na dużą wagę takich odpadów, kontener powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym planujemy postawić kontener, wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości. Najłatwiej uzyskać taką zgodę od inwestora prowadzącego prace remontowo-budowlane, ponieważ zależy mu na sprawnym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku remontu prowadzonego w kamienicy konieczna jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej lub administratora budynku. Jeśli kontener ma zostać umieszczony na chodniku lub zajmować część pasa drogowego, należy złożyć odpowiedni wniosek do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Dobroń.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Dobroniu:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Dobroniu dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 3 do nawet 15 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Dobroniu kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Dobroniu),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Dobroń

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Dobroniu, jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Dobroniu mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Dobroniu — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Dobroniu

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Dobroń jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Dobroniu

# tani wywóz gruzu Dobroń, # outsourcing KPO Dobroń, # sprawozdania BDO Dobroń, # outsourcing KPO Dobroń, # outsourcing KEO Dobroń, # wynajem kontenerów Dobroń # kontenery na gruz Dobroń, # skip Dobroń, # wywóz śmieci mieszanych Dobroń, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Dobroń, # szybki wywóz odpadów poremontowych Dobroń, # wynajem kontenerów na gruz Dobroń, # likwidacja dzikich wysypisk Dobroń, # sprzedaż worki Bigbagi Dobroń