Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Wołomin

Wywóz gruzu Legionowo

Wynajem kontenerów na gruz Wołomin

Prowadzimy kompleksową usługę wywozu gruzu w Wołominie i okolicach. Odbieramy i utylizujemy wszelkie odpady remontowo-budowlane, takie jak:

 • pokruszone elementy konstrukcji betonowych, cegły, fragmenty murów, również z pozostałościami tynków i innych powłok malarskich,
 • elementy armatury sanitarnej,
 • ceramika budowlana (dachówki, płytki ceramiczne),
 • gabaryty (stare meble, dywany i wykładziny, drzwi, okna, wanny, czy duży sprzęt bez elementów elektronicznych),
 • materiały izolacyjne (wełna mineralna, styropian, papa),
 • płyty gipsowo-kartonowe, fragmenty materiałów wykończeniowych, stare panele, drewno, glazura,
 • pojemniki po farbie i innych substancjach, również tych toksycznych,
 • materiały niebezpieczne,
 • opakowania różnego typu, narzędzia, folie,
 • pozostałe odpady (wszystkie inne niż komunalne).

Nasze usługi realizujemy kompleksowo. Oznacza to, że zajmujemy się każdym aspektem procesu wywozu i utylizacji odpadów budowlanych w Wołominie – od określenia zakresu prac (zapotrzebowania), przez podstawienie i odbiór pojemników, po wywóz odpadów i dopełnienie formalności (ewidencja BDO, Karty Przekazania Odpadu).

Wywóz gruzu w Wołominie i usługi dodatkowe (w tym outsourcing BDO)

Naszą specjalizacją jest wywóz gruzu w Wołominie i obsługa przedsiębiorstw remontowo-budowlanych – zarówno tych niewielkich, jak i rozbudowanych, które prowadzą wiele inwestycji w różnych lokalizacjach. Naszymi klientami są także podmioty produkcyjne, handlowe i usługowe. Współpracujemy z każdą firmą, która ma nadany numer BDO.

Nie obsługujemy osób fizycznych (choć osoby, które chciałyby wynająć mały kontener w Wołominie, mogą to zrobić za pomocą firmy budowlanej, z którą współpracują). Specjalizujemy się również w outsourcingu BDO – w ramach tej usługi możemy prowadzić ewidencję odpadów, zgodną z obowiązującymi przepisami.

Czynności, którymi możemy się zając, to między innymi:

 • rejestracja firmy w BDO (Bazie Danych Odpadowych) i uzyskanie numeru niezbędnego do prowadzenia działalności (na podstawie udzielonego pełnomocnictwa),
 • tworzenie i aktualizowanie Kart Przekazania Odpadów – dokumentów elektronicznych, które należy wypełnić w każdej sytuacji przekazania śmieci innemu podmiotowi (na potrzeby transportu, składowania, czy utylizacji),
 • obsługa innych istotnych dokumentów (takich jak obowiązkowe sprawozdanie roczne, które należy wysłać do urzędu marszałkowskiego).

Wszelkie uchybienia w ewidencji odpadów wiążą się z wysokimi karami – warto rozważyć przekazanie obsługi BDO swojej firmy — oddział Gruznet Wołomin.

Wywóz odpadów Legionowo
szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów w Wołominie

W Wołominie i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Wywóz odpadów poremontowych w Wołominie – jaki kontener wybrać?

Nasze kontenery na gruz w Wołominie są dostępne w kilku wariantach – dzięki temu wielkość pojemnika można dostosować do potrzeb: skali remontu i rodzaju prowadzonych prac. Zamówić można między innymi:

 • kontener na odpady 5 m³,
 • kontener na odpady 7 m³,
 • kontener na odpady 10 m³,
 • kontener na odpady 14 m³.

Klientom, którzy prowadzą inwestycje generujące duże ilości odpadów, udostępniamy większe pojemniki. Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak nocne podstawienie kontenerów, wywóz gruzu z załadunkiem na miejscu oraz częstszy niż standardowo odbiór odpadów, dostarczanie toalet na miejsce budowy, czy usuwanie dzikich wysypisk. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres usług do potrzeb. Nasze rozwiązania można wykorzystać przy inwestycjach różnego typu: budowach, przebudowach, remontach, aranżacjach, wyburzeniach, czy demontażu.

Kontener na gruz Wołomin cena

Nie posiadamy jednego cennika wywozu gruzu w Wołominie. Cena usługi jest ustalana indywidualnie dla każdej realizacji. Na finalny koszt wywozu odpadów składa się kilka elementów. To przede wszystkim wielkość zlecenia (liczba zamawianych kontenerów, ich pojemność, a także częstotliwość ich wymiany bądź odbioru). Istotna jest także lokalizacja inwestycji. Tani wynajem kontenerów w Wołominie jest możliwy dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami, a także oferujemy niższe ceny odbioru śmieci, biorąc pod uwagę dotychczasową pozytywną historię współpracy.

Każdy odbiór odpadów jest realizowany z wystawieniem Karty Przekazania Odpadu i innych dokumentów wymaganych przez prawo. Nie stosujemy wyjątków od tej reguły. Pracujemy transparentnie, do każdej wykonanej usługi wystawiamy fakturę VAT.

Wywóz gruzu Legionowo

Zamów z nami wywóz gruzu

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.