Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Ożarów Mazowiecki

Zajmujemy się kompleksowym wywozem gruzu budowlanego w Ożarowie Mazowieckim. Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane dla firm na terenie całej Polski. Nie obsługujemy klientów prywatnych. Współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami branży budowlanej i produkcyjnej, ale świadczymy również usługi wywozu śmieci poremontowych dla firm z sektora handlowego i usługowego. Wyróżnia nas terminowość i wysoka jakość usług – zlecenia realizujemy na podstawie kart przekazania odpadów i wystawienia faktury.

Wywóz gruzu Legionowo

Wynajem kontenerów na gruz Ożarów Mazowiecki

Dostarczamy kontenery na gruz w Ożarowie Mazowieckim i dbamy o prawidłowy przebieg wywozu odpadów budowlanych. Załadunki odbywają się na miejscu według ustaleń z klientem. Kontenery możemy podstawić również nocą. W imieniu firmy prowadzimy outsourcing BDO m.in. w zakresie uzupełnienia KPO, KEO oraz rocznych sprawozdań BDO. Nie realizujemy zleceń od osób fizycznych, ale zapraszamy do współpracy z nami poprzez podwykonawców remontu. Odebrane odpady przekazujemy w ręce firm specjalizujących się w ich dalszym transporcie i przetwórstwie zgodnie z przepisami Ustawy o odpadach.

Odbiór odpadów w Ożarowie Mazowieckim i inne usługi

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do wywozu odpadów poremontowych w Ożarowie Mazowieckim. Zapewniamy wielokierunkowe wsparcie w zakresie organizacji odbioru śmieci zmieszanych, gruzu czystego, gabarytów, odpadów przemysłowych i niebezpiecznych – wszystko na podstawie rzetelnie uzupełnianej dokumentacji. Prowadzimy wynajem kontenerów dostępnych w różnych wariantach gabarytowych. Podstawiamy, wymieniamy i odbieramy pojemniki na odpady budowlane według opracowanych z klientem harmonogramów.

Wywóz odpadów Legionowo

Kiedy wynająć kontenery na odpady budowlane?

Kontenery na odpady budowlane w Ożarowie Mazowieckim sprawdzają się przy różnego rodzaju inwestycjach, przebudowach i remontach. Z naszych usług warto skorzystać przy:

 • budowie domów i osiedli mieszkaniowych,
 • remontach mieszkań,
 • renowacjach budynków,
 • przebudowach lokali handlowych i gastronomicznych,
 • budowie zakładów produkcyjnych, hal i magazynów,
 • likwidacji dzikich wysypisk.

Dysponujemy dużymi i małymi kontenerami na gruz i śmieci poremontowe, które można dopasować do aktualnych potrzeb i skali prowadzonych prac.

szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów

W Ożarowie Mazowieckim i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Koszt odbioru gruzu – Ożarów Mazowiecki

Nie realizujemy wywozu gruzu w Ożarowie Mazowieckim na podstawie stałego cennika usług. Koszt odbioru gruzu zależy od rodzaju wytwarzanych odpadów, dokładnej odległości miejsca załadunku, liczby i pojemności kontenerów. Oferujemy konkurencyjne ceny, a przy cyklicznych zamówieniach gwarantujemy dogodne warunki współpracy i podział rabatami hurtowymi, które uzyskujemy od naszych odbiorców odpadów.

Rodzaje kontenerów na gruz w Ożarowie Mazowieckim

Wynajem kontenerów na gruz w Ożarowie Mazowieckim umożliwia przeprowadzenie właściwej utylizacji, a także recyklingu (nawet do 90% gruzu czystego można ponownie wykorzystać). W tym celu warto zamówić kontener gruz odpowiadający rodzajowi wytwarzanych odpadów.

Dostarczamy worki big bag na gruz, plastikowe pojemniki na odpady budowlane, a także kontenery na:

 • gruz ceglany,
 • zmieszane odpady z betonu i gruzu ceglanego,
 • zmieszane odpady opakowaniowe,
 • materiały izolacyjne,
 • gabaryty,
 • pozostałe (inne niż komunalne) – skontaktuj się z nami w celu omówienia oferty dla Twojej firmy.
Wywóz gruzu Legionowo

Zamów z nami wywóz gruzu

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.