Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Błonie

Oferujemy wynajem kontenerów na gruz w Błoniu. Zajmujemy się profesjonalnym odbiorem śmieci budowlanych na terenie całej Polski, w tym odpadów przemysłowych i niebezpiecznych oraz gabarytów. Nawiązujemy współpracę tylko z firmami posiadającymi wpis w rejestrze BDO – nie obsługujemy osób fizycznych. Wywóz i utylizacja śmieci poremontowych w Błoniu przebiega według przepisów Ustawy o odpadach. W ramach dodatkowych usług zapewniamy wsparcie w zakresie prowadzenia administracji BDO (m.in. KPO, KEO, sprawozdań rocznych BDO).

Wywóz gruzu Legionowo

Wywóz odpadów poremontowych w Błoniu – oferta

W Gruznet specjalizujemy się w wywozie odpadów poremontowych. Z naszych usług korzystają małe firmy remontowe, jak i duże przedsiębiorstwa branży budowlanej oraz produkcyjnej. Zajmujemy się także odbiorem odpadów przemysłowych – dostarczamy kontenery dla firm handlowych i usługowych. Zlecenia rozliczamy na podstawie uzupełnienia kart przekazania odpadów oraz wystawienia faktury. Warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy z nami jest zarejestrowana działalność gospodarcza, oraz wpis do rejestru BDO.

Oferujemy na wynajem kontenery w Błoniu, które następnie odbieramy według ustalonych wcześniej harmonogramów i przekazujemy w ręce firm profesjonalnie zajmujących się prekazaniem ich do utylizacji oraz recyklingu. Przy stałej współpracy gwarantujemy atrakcyjne ceny dla naszych klientów. Zapewniamy załadunek na miejscu, a także podstawiamy kontenery nocą.

Wynajem kontenerów Błonie

Wynajem kontenerów na gruz w Błoniu sprawdza się przy wielu pracach budowlano-porządkowych. W naszej ofercie znajdziesz kontenery skip oraz hakowce, worki na gruz big bag oraz plastikowe pojemniki na odpady. Kontenery na odpady budowlane sprawdzają się przy budowach domów i mieszkań, remontach biur i lokali usługowych, renowacjach budynków, pracach w ogrodzie oraz działalności zakładów produkcyjnych.

Kontenery na gruz w Błoniu dostarczamy, wymieniamy i odbieramy punktualnie. W celu złożenia zamówienia na kontener wystarczy skontaktować się z nami przez formularz online na stronie internetowej lub telefonicznie. Już w mniej niż 24 godziny wybrany pojemnik na odpady budowlane zostanie podstawiony w umówione miejsce.

Wywóz odpadów Legionowo

Kontenery na odpady budowlane Błonie

Wynajmujemy kontenery na śmieci zmieszane w Błoniu oraz czysty gruz budowlany. Do wybranych pojemników można wrzucać:

  • odpady mineralne (beton, cegły, ceramikę, fragmenty muru, tynki),
  • inne odpady budowlane (m.in. materiały dociepleniowe, części instalacji, tworzywa sztuczne, pozostałości farb, opakowania i folie).

Świadczymy także usługę wywozu gabarytów (mebli, drzwi, okien, wanny czy wykładziny) na terenie całej Polski.

szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów

W Błoniu i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Wywóz i utylizacja śmieci poremontowych Błonie

Gruz czysty w większej części można odzyskać. Wszystkie odebrane odpady budowlane przekazujemy w ręce firm zajmujących się profesjonalnie transportem i utylizacją śmieci poremontowych. Zasięg naszych działań obejmuje całą Polskę.

Dostarczamy kontenery o pojemności do 36 m³. Przy pracach remontowych na mniejszą skalę wystarczy wynajem małego kontenera na gruz, który gromadzi od 2,5 do 10 m³ gruzu.

Kontenery Błonie i okolice

Kontenery dostarczamy na terenie miasta wraz z okolicznymi miejscowościami leżącymi w promieniu 50 km od Błoni.

  • Kontenery na odpady Jaktorów,
  • Kontenery na gruz Siedlce,
  • Wywóz gruzu Łuków,
  • Kontener na gruz Pruszków,
Wywóz gruzu Legionowo

Zamów z nami wywóz gruzu Błonie

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.