ZAMÓW KONTENER: 888 555 332, 888 555 322    [email protected]

O nas – nasze zasady

zaleta1

Przystępne ceny kontenerów – lepsze warunki na wynajem kontenerów

U nas zamówisz kontener, nawet na ten sam dzień: Zadzwoń teraz lub Wypełnij krótki formularz.
Gruznet oferuje niskie ceny wynajmu kontenerów na odpady. Nasza propozycja obejmuje: podstawienie i odbiór kontenera z odpadami oraz 7 dniowy okres postoju konterera na placu (dotyczy wybranych kontenerów i lokalizacji). Gruznet i jego lokalni parterzy nie pobierają ukrytych opłat ani nie podwyżają cen na uzgodnione zamówienia.

zaleta2

Dostawa kontenera na ten sam dzień

Wynajem kontenera na śmieci jest prostym sposobem na pozbycie się śmieci z piwnicy, z garażu, strychu oraz wywóz gruzu i odpadów poremontowych z mieszkania i domu. Klientom oferujemy podstawianie kontenerów w uzgodnionym miejscu i czasie. Wystarczy do nas zadzwonić lub złożyć zamówienie kontenera on-line.

Kiedy są prowadzone prace remontowe lub porządkowe ważne jest, aby utrzymać to miejsce w czystości. Pozostawienie śmieci samym sobie stwarzać zagrożenie dla naszych bliskich i dla osób trzecich. Wynajem konterera zapewnia bezpieczne składowanie odpadów oraz sprawne pozbycie się śmieci i gruzu.

zaleta3

My także jesteśmy klientami

Jesteśmy dumni, kiedy dostaczamy usługi na najwyższym poziomie. W Gruznecie cenimy najbardziej czas i pieniądze naszych klientów. Sprawdź nasze usługi. Przeczytaj komentarze naszych klientów. Zachowaj nasz numer telefonu w swoim telefonie i korzystaj z niego przyszłości. Zadzwoń do nas, a dowiesz się, dlaczego warto zamówić kontener w Gruznecie!

zaleta4

Złóż zamówienie w 2 minuty

Wystarczy zadzownić, aby zarezerwować kontener z Gruznetem. Klienci ufają naszym usługom, ponieważ:

  • u nas klienci nie czekają na spóźnioną dostawę kontenera,
  • posiadamy wiedzę o lokalnym rynku wynajmu kontenerów oraz
  • oferujemy przystępne ceny na ich wynajem.

Naszym priorytetem jest szybkie przyjęcie i realizacja dostawy kontenera. Kontenery na gruz, odpady budowlane, odpady zielone można zamówić także za pośrednictwem formularza on-line. Potwierdzenia rezerwacji kontenerów udzielamy w przeciągu 2h od ich złożenia. Za nieterminową obsługę w trakcie godzin roboczych udzielamy dodatkowego 7% rabatu! Opłaty za nasze usługi pobieramy w momecie dostarczenia kontenera lub po wcześniejszej przedpłacie na konto Gruznet. Nasi dyspozytorzy odpowiedzą na Państwa pytania. Zadzwoń do nas teraz lub wypełnij formularz.

zaleta5

Expresowe usługi

Jeżeli zamawiasz kontener na odpady z Gruznet, masz pewność, że pozbędziesz się swoich śmieci tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Puntkualna dostawa i odbiór kontenera jest dla nas priorytetem. Utrzymujemy kontakt z Państwem w trakcie dostawy i odbioru kontenerów. W Gruznecie, możliwe jest zamówienie kontenera na śmieci nawet na ten sam dzień. Jeżeli kierowcy są dostępni, to mogą od razu wyruszyć do Państwa z kontenerem.