ZAMÓW KONTENER: 888 555 332, 888 555 322    [email protected]

Rzeszów – wywóz gruzu i śmieci, kontenery na gruz

W Rzeszowie polecamy kontenery na śmieci i gruz.  Gruznet zajmuje się wywozem wszelkich śmieci po remontach i budowach na terenie Rzeszowa i okolic. Kontenery dostarczamy również do Łańcuta, Tyczyna, Trzebownisko czy Sędziszowa Małopolskiego. Posiadamy odpowiednie kontenery na gruz w Rzeszowie w odpowiedniej pojemności. Odbieramy odpady od 4 do 14 m3. Taki wybór sprawia, że możliwy jest wywóz odpadów budowlanych w różnych gabarytach i masie.

Zamawiając kontener w Gruznet, zyskujecie Państwo oszczędność czasu i konkurencyjną cenę.

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych takich jak styropian, drewno czy płyta GK jest nami bezproblemowy. Oferujemy Państwu szybki załadunek odpadów, czyli kierowca może poczekać do 30 minut, jak gruz zostanie zapakowany i zabiera do razu z Państwa terenu.

Zapraszamy osoby indywidualne i firmy.

Samo zamówienie jest bardzo proste: wystarczy jeden telefon podczas którego ustalamy termin i miejsce dostawy kontenera oraz inne ważne szczegóły.

Wywóz śmieci w Rzeszowie z Gruznet to wysoki poziom obsługi klienta. Faktury za nasze usługi dostarczają kierowcy wraz z zamówieniem lub też przesyłamy je Państwu drogą emailową.

 

Lokalizacja: Plac Kilińskiego 2, 35-322 Rzeszów

 

Do zobaczenia w Rzeszowie. Zapraszamy do wywozu gruzu i śmieci z Gruznetem.

kontener na gruz, kontenery na odpady Rzeszów Łańcut

Zamów wycenę kontenera

Rodzaj sprawy (wymagana)

Imię

Pojemność kontenera (wymagana)

Adres dostarczonego kontenera - miasto/ulica/numer (wymagany):

Email (wymagany)

Telefon (wymagany)

Twoje uwagi odnośnie podstawienia kontenera np. dzień/godziny podstawienia, kontakt do osoby będącej na miejscu podstawienia kontenera, dane do faktury