Menu Zamknij

Wywóz gruzu Zebrzydowice - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Zebrzydowice
wywóz gruzu Zebrzydowice
Wywóz gruzu
wywóz gruzu Zebrzydowice
Wywóz odpadów budowlanych
wywóz gruzu Zebrzydowice
Wynajem kontenerów
wywóz gruzu Zebrzydowice

Wywóz gruzu Zebrzydowice: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Zebrzydowic i okolic!

Gruznet oferuje kompleksowe usługi dla wiodących firm budowlanych w Zebrzydowicach, w tym wynajem kontenerów, transport odpadów oraz likwidację nielegalnych składowisk, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest szybka realizacja zleceń, atrakcyjne ceny i wysoki standard obsługi, aby uniknąć opóźnień w usuwaniu gruzu. Dodatkowo, proponujemy konkurencyjne stawki, zapewniając efektywność i oszczędności dzięki dokładnemu sortowaniu i pełnej dokumentacji, w tym raportom BDO. Jako partner działamy skutecznie, ekonomicznie i profesjonalnie, oferując kompleksowe zarządzanie odpadami dla firm budowlanych. Zapraszamy Państwa firmę do współpracy.
Szybki kontakt z nami!
wywóz gruzu Zebrzydowice

Wynajem kontenerów na gruz Zebrzydowice - wywóz odpadów budowlanych

W Zebrzydowicach oferujemy kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie dla przedsiębiorców prowadzących różnorodne projekty remontowe i inwestycyjne, bez względu na ich rozmiar. Nasza oferta usług obejmuje:
 • Wywóz gruzu w Zebrzydowicach,
 • Wynajem kontenerów na gruz w Zebrzydowicach,
 • Terminowe dostawy i wymiany kontenerów na gruz w Zebrzydowicach,
 • Możliwość załadunku na miejscu, dostawy kontenerów na gruz i odpady budowlane, także w nocy,
 • Rozliczenia zgodne z Kartami Przekazania Odpadów,
 • Usługi outsourcingowe BDO: KPO, KEO oraz roczne sprawozdania BDO,
 • Konkurencyjne ceny za wywóz odpadów przy dłuższej współpracy.
Nasza oferta jest dedykowana głównie przedsiębiorstwom i firmom, które regularnie generują odpady w trakcie swojej działalności. Staramy się tworzyć korzystne warunki współpracy dla firm z różnych branż, szczególnie z sektora budowlanego. Oferujemy dostawę kontenerów na odpady budowlane do lokalizacji w Zebrzydowicach i okolicach, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów. Zachęcamy również firmy z sektorów produkcyjnego i handlowego do skorzystania z naszych usług, udostępniając kontenery na odpady. Nasza oferta nie jest przeznaczona dla klientów indywidualnych. Jeśli Państwa firma jest zainteresowana, serdecznie zapraszamy do zamawiania kontenerów za pośrednictwem firm budowlanych.

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Zebrzydowicach i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
wywóz gruzu Zebrzydowice
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Zebrzydowice
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Zebrzydowice
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Zebrzydowicach?
Specjalizujemy się w standardowych odpadach powstających podczas prac budowlanych i remontowych. Nasza oferta obejmuje odbiór posegregowanych odpadów, w tym czystego gruzu, mieszanych odpadów budowlanych oraz odpadów z papy.
Czy w Zebrzydowicach obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W rejonie Zebrzydowic nasze usługi są skierowane wyłącznie do przedsiębiorstw budowlanych zarejestrowanych w systemie BDO. Nie obsługujemy klientów indywidualnych ani firm bez tego numeru rejestracyjnego. Rejestracja w BDO umożliwia nam precyzyjne śledzenie pochodzenia odpadów, firm transportowych oraz ich końcowego przeznaczenia. Dokument ten zawiera kluczowe informacje, takie jak kody odpadów i ich masa. Nasza firma profesjonalnie obsługuje przedsiębiorstwa budowlane, zapewniając odbiór odpadów budowlanych w obszarze Zebrzydowic.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Po uzyskaniu podstawowych informacji o projekcie, takich jak planowana liczba kontenerów, rodzaj odpadów i czas trwania inwestycji, przygotowujemy wycenę odbioru odpadów na terenie Zebrzydowic i okolic, którą przesyłamy drogą elektroniczną. Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: [https://www.gruznet.pl/wycena/].
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Odpady takie jak gruz ceglany, betonowy i ich mieszanki powinny być umieszczane w kontenerze przeznaczonym na gruz, zgodnie z jego przeznaczeniem. Do tych odpadów należą beton, gruz ceglany, materiały ceramiczne oraz elementy wyposażenia, których kody odpadów to: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Ze względu na ich dużą masę, kontener powinien być załadowany do pełnej wysokości krawędzi.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Aby postawić kontener na określonym terenie w Zebrzydowicach, konieczne jest uzyskanie zgody właściciela nieruchomości. Zazwyczaj uzyskanie takiej zgody jest proste, zwłaszcza gdy inwestor prowadzi prace budowlane, ponieważ zależy mu na sprawnym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku remontu w kamienicy, konieczna jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej lub administratora budynku. Jeśli planowane jest ustawienie kontenera na chodniku lub w pasie drogowym, należy złożyć odpowiedni wniosek do Wydziału Dróg Urzędu Miasta w Zebrzydowicach.
Jak zamówić kontener na gruz w Zebrzydowicach? Co trzeba zrobić?
W Zebrzydowicach świadczymy usługi zarówno dla klientów korzystających z regularnej współpracy na podstawie umowy, jak i dla ogólnokrajowych przedsiębiorstw budowlanych. Przed rozpoczęciem pierwszej usługi zawieramy umowę elektroniczną z nowymi klientami, co umożliwia dalszą współpracę w zakresie odbioru odpadów w Zebrzydowicach. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.
Wybierz inne miasto w województwie śląskim:

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Zebrzydowicach:

W naszej ofercie w Zebrzydowicach posiadamy różnorodne pojemniki i kontenery na odpady budowlane o pojemnościach od 7 do 17 metrów sześciennych. Są one doskonale przystosowane do zbierania zarówno gruzu, jak i innych odpadów powstałych podczas prac remontowych. Dodatkowo, oferujemy kontenery dostosowane do konkretnego rodzaju odpadów, co ułatwia organizację procesu ich usuwania z placu budowy.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Zebrzydowicach),
 • Worki na gruz (bigbagi),
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Zebrzydowice

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Zebrzydowicach,  jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Zebrzydowicach mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Zebrzydowicach — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Zebrzydowicach

Nie mamy ustalonego stałego cennika naszych usług. Naszym celem jest zawsze zapewnienie konkurencyjności dla korzyści naszych klientów. Ceny odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Naszym stałym klientom w Zebrzydowicach oferujemy atrakcyjne warunki transportu gruzu, korzystając z hurtowych rabatów od naszych partnerów specjalizujących się w odbiorze odpadów oraz od firm transportowych.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Zebrzydowicach

# tani wywóz gruzu Zebrzydowice, # outsourcing KPO Zebrzydowice, # sprawozdania BDO Zebrzydowice, # outsourcing KPO Zebrzydowice, # outsourcing KEO Zebrzydowice, # wynajem kontenerów Zebrzydowice# kontenery na gruz Zebrzydowice, # skip Zebrzydowice, # wywóz śmieci mieszanych Zebrzydowice, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Zebrzydowice, # szybki wywóz odpadów poremontowych Zebrzydowice, # wynajem kontenerów na gruz Zebrzydowice, # likwidacja dzikich wysypisk Zebrzydowice, # sprzedaż worki Bigbagi Zebrzydowice