Menu Zamknij

Wywóz gruzu Łódź - Zamów online w sklepie internetowym - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy osoby prywatne i firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Łódź
Wywóz gruzu Łódź ikona
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych Łódź ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Łódź ikona
Wynajem kontenerów online
Wywóz gruzu w Łódź

Wywóz gruzu Łódź: Oferta kontenerów na gruz dla firm z Łodzi i okolic!

Czy szukasz efektywnego i ekonomicznego rozwiązania dla wywozu gruzu w Łodzi? Gruznet to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jako ekspert w dziedzinie wywozu gruzu, oferujemy kompleksowe usługi, w tym wynajem kontenerów na gruz, wywóz śmieci mieszanych i odpadów budowlanych. Działamy lokalnie, z myślą o firmach budowlanych w Łodzi, które potrzebują rzetelnej obsługi i profesjonalnych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami.Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki naszym usługom wywozu gruzu. Nasze konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy doskonałym wyborem dla firm budowlanych szukających efektywnych rozwiązań. Dzięki outsourcingowi BDO w Łodzi, możesz skoncentrować się na kluczowych aspektach swojego projektu, pozostawiając nam profesjonalne zarządzanie gruzem.Nasze kontenery na gruz w Łodzi to gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas procesu usuwania odpadów budowlanych. Z naszym szerokim wyborem kontenerów, w tym skipów w Łodzi oraz specjalistycznych pojemników na odpady poremontowe, dostosujemy się do każdego projektu.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
Wywóz odpadów budowlanych Łódź

Wynajem kontenerów na gruz Łódź - wywóz odpadów budowlanych

Szybki i elastyczny wynajem kontenerów na gruz w Łodzi to nasza specjalność. Oferujemy różne rozmiary kontenerów, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że masz idealne narzędzie do efektywnego zarządzania odpadami na budowie.Niezależnie od tego, czy masz do rozwiązania problem wywozu śmieci mieszanych w Łodzi czy potrzebujesz szybkiego wywozu odpadów poremontowych w Łodzi, Gruznet ma to wszystko pod kontrolą. Nasza flota pojazdów jest gotowa obsłużyć różnorodne rodzaje odpadów, dbając o środowisko i spełniając wszelkie normy bezpieczeństwa.W trosce o czystość miasta, oferujemy specjalistyczne usługi likwidacji dzikich wysypisk. Działamy skutecznie, eliminując nielegalne składowiska odpadów i przyczyniając się do poprawy estetyki przestrzeni publicznej w Łodzi.

Wywóz gruzu cennik Łódź

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp1,5 = 1,5m3 395 PLN395 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp3 = 3m3 690 PLN690 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp5 = 5m4 670 PLN990 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp8 = 8m3 790 PLN1350 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Ceny bruttoZamów onlineZamów online

 

Dostępne kontenery na gruz w Łodzi i ich wymiary

Kontener Kp3 na gruz
Kontener na gruz Kp3 Łódź Gruznet
Kontener Kp5 na gruz
Kontener na gruz Kp5 Łódź Gruznet
Kontener Kp8 na gruz
Kontener na gruz Kp8 Łódź Gruznet
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowa współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnych sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów. Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Łodzi?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy odpady z remontów, demontaży i budów, takie jak czysty ceglany, gruz betonowy oraz zmieszane odpady budowlane. Nie przyjmujemy odpadów papy i eternitu.
Jak zamówić kontener na gruz w Łodzi? Co trzeba zrobić?
Najszybciej i najprościej kontener można zamówić przez https://sklep.gruznet.plW przypadku negocjacji cen sugerujemy zwrócić się do nas poprzez https://www.gruznet.pl/wycena/ z prośbą o indywidualną wycenęZapraszamy do współpracy.
Czy w Łodzi obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Łodzi prowadzimy obsługę tylko osób prywatnych oraz firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy firm rejestracji bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Łodzi.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
W każdej chwili można sprawdzić ceny oraz dokonać zamówienia na sklep.gruznet.plWyceny odbioru odpadów z terenu Łodzi i okolic wysyłamy również mailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/wycena/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Łódź.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Łodzi:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Łodzi dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Skwierzynie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Łodzi),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Łódź

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Łodzi, jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Łodzi mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Łodzi — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Łodzi

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Łódź jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Łodzi

# tani wywóz gruzu Łódź, # outsourcing KPO Łódź, # sprawozdania BDO Łódź, # outsourcing KPO Łódź, # outsourcing KEO Łódź, # wynajem kontenerów Łódź # kontenery na gruz Łódź, # skip Łódź, # wywóz śmieci mieszanych Łódź, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Łódź, # szybki wywóz odpadów poremontowych Łódź, # wynajem kontenerów na gruz Łódź, # likwidacja dzikich wysypisk Łódź, # sprzedaż worki Bigbagi Łódź