Menu Zamknij

Kontener na gruz, wywóz gruzu Warszawa. Kontenery na śmieci, odpady budowlane - wynajem, cena

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy osoby prywatne oraz firmy budowlano-remontowe z numerem BDO
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Warszawa
Wywóz gruzu Koszalin
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych w Koszalinie
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów w Koszalinie
Wynajem kontenerów
Kontener hakowy o pojemności 7 m3, oznaczany także jako Kp-7, wypełniony odpadami remontowymi, głównie starymi wykładzinami

Wywóz gruzu Warszawa: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm i osób prywatnych z Warszawy i okolic!

Czy wiedziałeś, że w 2019 roku tylko w Polsce wyprodukowano ponad 8 milionów ton odpadów budowlanych? To ogromna ilość gruzu, która musi być odpowiednio usunięta, aby zagwarantować bezpieczeństwo i czystość naszego środowiska.

Wynajem Kontenerów Na Gruz Warszawa oferuje wiele korzyści, co czyni go wygodnym i efektywnym rozwiązaniem dla utylizacji odpadów budowlanych. Jedną z kluczowych zalet jest elastyczność, którą zapewnia. Dostępne są różne rozmiary kontenerów, co pozwala dostosować się do konkretnych potrzeb każdego projektu. Bez względu na to, czy to mały remont czy duży plac budowy, mamy odpowiedni rozmiar kontenera, aby pomieścić wygenerowane odpady.

Aby koszt odbioru odpadów był ekonomiczny, łączymy transporty dostarczają jednocześnie po dwa, trzy kontenery na zmieszane odpady budowlane i gruz. Warszawa to jedno z wielu miast, na których terenie oferujemy kompleksowe usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
Zdjęcie przedstawia kontener hakowy z mieszanką odpadów budowlanych, w szczególności gruzu, worków po cemencie, płyt OSB i innymi odpadami remontowymi. Kontener znajduje się na miejscu parkingowym między innymi samochodami. Lokalizacja inwestycji: Warszawa

Wynajem kontenerów na gruz Warszawa - wywóz odpadów budowlanych

Z naszych usług w Warszawie można skorzystać przy wielu rodzajach prac remontowych oraz nowych inwestycjach. Oferujemy m.in.:

 • Organizacja i wywóz gruzu Warszawa,
 • Punktualne podstawienia i wymiany kontenera na gruz w Warszawie,
 • Załadunki na miejscu, nocne podstawienia kontenerów na gruz i odpady budowlane,
 • Rozliczenia na podstawie Kart Przekazania Odpadów,
 • Outsourcing BDO: KPO, KEO i roczne sprawozdania BDO,
 • Niskie ceny wywozu odpadów przy stałej współpracy.

Świadczymy usługi polegające na wywozie gruzu w Warszawie wyłącznie dla firm. Najlepsze warunki oferujemy tym jednostką, które cyklicznie wytwarzają odpady w ramach swojej działalności. Specjalizujemy się w branży remontowo-budowlanej, czyli kontener na gruz w Warszawie podstawiamy, wymieniamy i odbieramy. Zapraszamy do współpracy również firmy produkcyjne i handlowe chcące zamówić kontener.

Wynajem Kontenerów Na Gruz Warszawa oferuje konkurencyjne ceny, co czyni go ekonomicznym rozwiązaniem dla utylizacji odpadów budowlanych. Nasza transparentna struktura cenowa zapewnia, że nie ma ukrytych opłat ani niespodzianek, co pozwala naszym klientom efektywnie planować budżet.

Wywóz gruzu cennik Warszawa

Aby ułatwić przyszłym klientom podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszych kontenerów na gruz w Warszawie, przygotowaliśmy cennik, który udostępniliśmy poniżej. Zostały w nim wyszczególnione różne odpady odbierane oraz nieodbierane przez naszych pracowników. W ten sposób chcemy poinformować, że nie wszystkie rodzaje materiałów budowlanych można umieścić w podstawionym kontenerze na odpady w Warszawie.

Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie istnieją dwa takie same zlecenia związane z wywozem gruzu – Warszawa nie stanowi w tej materii wyjątku. W związku z tym podane kwoty mają charakter jedynie poglądowy. Chcąc maksymalnie dopasować się do oczekiwań i potrzeb klienta w zakresie wywozu gruzu, cena w Warszawie ustalana jest całkowicie indywidualnie, na podstawie wielu czynników. Te z kolei zostały podane poniżej.

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp1,5 = 1,5m3 430 PLN 450 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp2,5 = 2,5m3 540 PLN 560 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp5,5 = 5,5m3 770 PLN 800 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Kp7 = 7m3 (także z klapami) 780 PLN 850 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Ceny brutto Zamów online Zamów online

 

Dostępne kontenery na gruz w Warszawie i ich wymiary

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że klienci reprezentują rozmaite potrzeby. Za cel postawiliśmy sobie spełnić jak najwięcej z nich, dlatego w naszej ofercie znajdują się różnorodne kontenery na odpady budowlane. Warszawa i całe województwo mazowieckie to obszar, gdzie jesteśmy w stanie podstawić takie pojemniki, które pomieszczą wszystkie materiały pozostałe po remoncie bądź budowie.

Poniżej przedstawiliśmy wszystkie kontenery na gruz w Warszawie, którymi dysponujemy. Podaliśmy szczegółowe wymiary, aby klient, decydując się na konkretny pojemnik, miał pewność, że jego objętość wystarczy do pomieszczenia wszystkich odpadów budowlanych.

Kontener Kp2,5 na gruz
Kontener Kp5,5 na gruz
Kontener Kp7 na odpady budowlane
Kontener Kp17 na odpady budowlane
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów dotyczące naszych usługi i kontenerów na śmieci – Warszawa

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz, Warszawa - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz, Warszawa - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Warszawie?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Czy kontenery mogą być umieszczone w ciasnych lub wąskich przestrzeniach, takich jak plac budowy z ograniczonym dostępem?
Tak, kontenery można umieszczać w ciasnych lub wąskich przestrzeniach, nawet na placach budowy o ograniczonym dostępie. Posiadamy doświadczenie w manewrowaniu i pozycjonowaniu kontenerów, aby dostosować się do konkretnych potrzeb naszych klientów.
Czy w Warszawie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Warszawie prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Warszawie.
Czy istnieją jakieś ograniczenia dotyczące rodzajów odpadów budowlanych, które można zutylizować w kontenerach?
Nie ma ograniczeń dotyczących rodzajów odpadów budowlanych, które mogą być umieszczone w kontenerach. Akceptujemy wszystkie rodzaje odpadów, w tym beton, drewno, metal i gruz.
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Jaki jest proces uzyskania pozwolenia na umieszczenie kontenera na publicznej ulicy lub chodniku?
Aby uzyskać zezwolenie na umieszczenie kontenera na publicznej ulicy lub chodniku, musimy skontaktować się z lokalnymi władzami i postępować zgodnie z ich wytycznymi. Oni dostarczą nam niezbędne informacje i wymagania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby zdecydować się na daną usługę, klient potrzebuje jak najwięcej informacji. W związku z tym stworzyliśmy małą bazę pytań oraz odpowiedzi dotyczących oferowanych przez nas kontenerów na odpady budowlane. Warszawa to w końcu miasto, gdzie konkurencja jest spora. Dlatego zapewniamy wszystkie kluczowe informacje na temat świadczonych usług.

Jednocześnie gwarantujemy, że w przypadku jakichkolwiek innych wątpliwości skutecznie je rozwiejemy. Pozostajemy do dyspozycji w sytuacji, gdy pojawią się pytania, które nie zostały przez nas ujęte poniżej. Odpowiadamy na wszelkie otrzymane wiadomości i telefony najszybciej, jak to możliwe. Dlatego zachęcamy do kontaktowania się z nami za pośrednictwem danych udostępnionych u dołu strony oraz w zakładce „Kontakt”.

Wybierz inne miasto w województwie mazowieckim:

Kontener na gruz Warszawa – sprawdź inne miasta!

Chcemy jak najbardziej poszerzać usługi obejmujące podstawianie kontenerów na odpady – Warszawa to w końcu niejedyne miasto w województwie mazowieckim, gdzie różni ludzie mogą potrzebować odpowiedniego pojemnika. W związku z tym proponujemy nasze wsparcie również w innych miejscowościach na terenie Mazowsza.

Wystarczy przejrzeć powyżej przygotowaną przez nas listę, aby dowiedzieć się, czy w danej miejscowości podstawiamy kontener na śmieci. Warszawa to nadal główny obszar działalności, jednak jednocześnie dbamy o potrzeby klientów również spoza miasta stołecznego. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby mieszkające na terenie województwa mazowieckiego do zapoznania się z naszą ofertą.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Warszawie:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Warszawie dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Warszawie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Warszawie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Warszawa

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Warszawie, jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Warszawie mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Warszawie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Warszawie

Nie mamy standardowego cennika naszych usług w zakresie podstawienia kontenera na gruz. Cena w Warszawie jest jednak atrakcyjna, ponieważ zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów.

Co więcej, dbamy o dopasowanie ustalanych kwot do potrzeb zleceniodawcy, a także zakresu usługi. W związku z tym przy określeniu odpowiedniej ceny dotyczącej wywozu gruzu w Warszawie bierzemy pod uwagę sporo istotnych czynników. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Warszawa jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, w tym poznać wymagane do spełnienia warunki, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Warszawie

Dbając o maksymalną kompleksowość proponowanej oferty, zapewniamy, że nie oferujemy jedynie wynajmu kontenera na gruz. Warszawa to miasto, gdzie klienci mogą liczyć na znacznie więcej z naszej strony. Poza podstawianiem pojemników na różnorodne odpady powstałe w efekcie remontu lub budowy świadczymy znacznie więcej usług.

# tani wywóz gruzu Warszawa, # outsourcing KPO Warszawa, # sprawozdania BDO Warszawa, # outsourcing KPO Warszawa, # outsourcing KEO Warszawa, # wynajem kontenerów Warszawa # kontenery na gruz Warszawa, # skip Warszawa, # wywóz śmieci mieszanych Warszawa, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Warszawa, # szybki wywóz odpadów poremontowych Warszawa, # wynajem kontenerów na gruz Warszawa, # likwidacja dzikich wysypisk Warszawa, # sprzedaż worki Bigbagi Warszawa