Menu Zamknij

Wywóz gruzu Bielsko-Biała - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Bielsko-Biała
wywóz gruzu Bielsko-Biała
Wywóz gruzu
wywóz gruzu Bielsko-Biała
Wywóz odpadów budowlanych
Wywóz gruzu Bielsko-Biała
Wynajem kontenerów
wywóz gruzu Bielsko-Biała

Wywóz gruzu Bielsko-Biała: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Bielsku-Białej i okolic!

W obecnym dynamicznym środowisku biznesowym, firmy budowlane w Katowicach poszukują rozwiązań dotyczących wywozu gruzu, odpadów i śmieci, które nie tylko są efektywne, ale także ekonomiczne. Gruznet odpowiada na te potrzeby, oferując kompleksowe usługi z zakresu wywozu gruzu, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i profesjonalizmu.Nasze bogate doświadczenie w obszarze outsourcingu BDO w Bielsku-Białej umożliwia nam dostarczanie usług dostosowanych do indywidualnych wymagań firm budowlanych, nie tylko skutecznie, ale także efektywnie. Dzięki naszym raportom BDO w Bielsku-Białej, nasi klienci zyskują klarowność i kontrolę nad procesem wywozu gruzu, co umożliwia efektywne zarządzanie projektami budowlanymi.
Szybki kontakt z nami!
wywóz gruzu Bielsko-Biała

Wynajem kontenerów na gruz Bielsko-Biała - wywóz odpadów budowlanych

Bez względu na wielkość Twojego projektu budowlanego, Gruznet oferuje różnorodne kontenery na gruz, dostosowane do różnych rodzajów odpadów. Nasza oferta wynajmu kontenerów w Bielsku-Białej obejmuje kontenery na gruz, skipy oraz Bigbagi, idealne zarówno do wywozu mieszanych śmieci, jak i odpadów budowlanych.Priorytetem dla nas jest efektywność i terminowość w szybkim wywozie odpadów po remontach w Bielsku-Białej. Nasze kontenery na gruz są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala elastycznie dostosować się do wymagań Twojego projektu budowlanego. Dzięki temu unikasz niepotrzebnych opóźnień i utrzymujesz płynność prac na placu budowy.

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Bielsku-Białej i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
wywóz gruzu Bielsko-Biała
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Bielsko-Biała
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Bielsko-Biała
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Czy w Bielsku-Białej obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Bielsku-Białej świadczymy usługi wyłącznie dla firm budowlanych, które posiadają numer BDO. Nie obsługujemy klientów indywidualnych ani firm, które nie posiadają tego numeru. Rejestracja w BDO umożliwia nam dokładne potwierdzenie źródła odpadów, podmiotu przewożącego oraz ich docelowego miejsca. Dokument ten zawiera także informacje dotyczące kodu odpadów oraz ich wagi. Nasza firma profesjonalnie obsługuje firmy budowlane w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Bielsku-Białej.
Jakie odpady odbieracie w Bielsku-Białej?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami pochodzącymi z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady, takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane oraz odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Bielsku-Białej? Co trzeba zrobić?
W naszej działalności w Bielsku-Białej obsługujemy klientów, którzy nawiązali stałą współpracę poprzez podpisanie umowy, jak również ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi klientami, przed wykonaniem pierwszego zlecenia, zawieramy umowę elektroniczną, która umożliwia nieograniczoną współpracę w zakresie odbioru odpadów w Bielsku-Białej. Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Aby postawić kontener na danym terenie, konieczne jest uzyskanie zgody właściciela nieruchomości. Najszybciej taką zgodę można uzyskać od inwestora prowadzącego prace remontowo-budowlane, ponieważ zależy mu na sprawnym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku remontu przeprowadzanego w kamienicy konieczne jest uzyskanie zgody wspólnoty mieszkaniowej lub administratora budynku. Jeśli kontener ma być postawiony na chodniku lub części pasa drogowego, niezbędne jest złożenie odpowiedniego wniosku do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Bielsko-Biała.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów na terenie Bielsku-Białej i pobliskich okolic wysyłamy drogą elektroniczną po otrzymaniu ogólnych informacji dotyczących inwestycji, takich jak planowana liczba kontenerów, rodzaj odpadów oraz czas trwania inwestycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy poprzez odwiedzenie naszej strony internetowej: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Odpady pochodzące z gruzu ceglanego, betonowego oraz ich mieszanki należy umieszczać w kontenerze na gruz, zgodnie z jego nazwą. Szczególnie są to odpady mieszane z betonu, gruzu ceglanego, materiałów ceramicznych oraz elementów wyposażenia. Tego rodzaju odpady są sklasyfikowane pod następującymi kodami: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Ze względu na znaczną masę tych odpadów, kontener dostarczony na ich zbiórkę powinien być załadowany maksymalnie do wysokości krawędzi kontenera.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Bielsku-Białej:

W Bielsku-Białej dostarczamy pojemniki i kontenery na odpady budowlane w różnych rozmiarach. Nasze pojemniki mogą pomieścić od 2,5 do nawet 36 metrów sześciennych gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Bielsku-Białej dostępne są kontenery, które można dostosować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Bielsku-Białej),
 • Worki na gruz (bigbagi),
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Bielsko-Biała

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Bielsku-Białej, jak również w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Bielsku-Białej znajdują zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Bielsku-Białej — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Bielsku-Białej

Nie mamy ustalonego standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani transport gruzu w Bielsku-Białej jest oferowany naszym stałym klientom, z którymi dzielimy się korzyściami związanymi z rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są udzielane nam przez odbiorców odpadów i firmy transportowe.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Bielsku-Białej

# tani wywóz gruzu Bielsko-Biała, # outsourcing KPO Bielsko-Biała, # sprawozdania BDO Bielsko-Biała, # outsourcing KPO Bielsko-Biała, # outsourcing KEO Bielsko-Biała, # wynajem kontenerów Bielsko-Biała# kontenery na gruz Bielsko-Biała, # skip Bielsko-Biała, # wywóz śmieci mieszanych Bielsko-Biała, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Bielsko-Biała, # szybki wywóz odpadów poremontowych Bielsko-Biała, # wynajem kontenerów na gruz Bielsko-Biała, # likwidacja dzikich wysypisk Bielsko-Biała, # sprzedaż worki Bigbagi Bielsko-Biała