Menu Zamknij

Wywóz gruzu Mysłowice - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Mysłowice
Wywóz gruzu Mysłowice ikona
Wywóz gruzu
Wywóz gruzu Mysłowice ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Mysłowice ikona
Wynajem kontenerów
Kontenery na gruz Mysłowice

Wywóz gruzu Mysłowice: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Mysłowic i okolic!

Z Gruznet masz pewność, że Twoje potrzeby związane z wywozem gruzu zostaną spełnione. Oferujemy szeroki wybór kontenerów na gruz, śmieci mieszane oraz odpady pobudowlane. Nasze usługi są dostosowane do wymagań firm budowlanych, które poszukują nie tylko taniego, ale także efektywnego rozwiązania na utylizację odpadów.

Dlaczego warto wybrać nasze kontenery na gruz? Po pierwsze, oferujemy atrakcyjne ceny, co sprawia, że tani wywóz gruzu w Mysłowicach staje się realnością. Po drugie, nasza flota kontenerów jest zawsze gotowa do szybkiego reagowania na Twoje potrzeby - elastyczność to nasza mocna strona.

Szybki kontakt z nami!
Wywóz odpadów budowlanych Mysłowice

Wynajem kontenerów na gruz Mysłowice - wywóz odpadów budowlanych

Wynajem kontenerów na gruz, skipy, wywóz śmieci mieszanych, odpadów pobudowlanych czy szybki wywóz odpadów poremontowych - to wszystko to obszar naszej ekspertyzy. Działamy kompleksowo, dostarczając rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Wybierając Gruznet, inwestujesz w profesjonalizm i dbałość o środowisko. Nasza oferta jest kompleksowa, obejmując wynajem kontenerów na gruz. Dbamy o to, aby proces utylizacji odpadów budowlanych był nie tylko efektywny, ale również zgodny z obowiązującymi normami i przepisami. W Gruznet.pl znajdziesz nie tylko produkty, ale i partnera, który zrozumie Twoje potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług profesjonalistów. Tani wywóz gruzu w Mysłowicach jeszcze nigdy nie był tak prosty i bezproblemowy!

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Mysłowicach i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
Kontener na gruz Kp7 Mysłowice Gruznet
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na śmieci Kp11 Mysłowice Gruznet
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na gruz Kp17 Mysłowice Gruznet
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Mysłowicach?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Mysłowicach? Co trzeba zrobić?
W Mysłowicach obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Mysłowicach. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Mysłowicach obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Mysłowicach prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Mysłowicach.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów w terenu Mysłowicach i okolic wysyłamy emailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Mysłowice.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Mysłowicach:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Mysłowicach dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Mysłowicach kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Mysłowicach),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Mysłowice

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Mysłowicach,  jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Mysłowicach mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Mysłowicach — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Mysłowicach

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Mysłowice jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Mysłowicach

# tani wywóz gruzu Mysłowice, # outsourcing KPO Mysłowice, # sprawozdania BDO Mysłowice, # outsourcing KPO Mysłowice, # outsourcing KEO Mysłowice, # wynajem kontenerów Mysłowice # kontenery na gruz Mysłowice, # skip Mysłowice, # wywóz śmieci mieszanych Mysłowice, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Mysłowice, # szybki wywóz odpadów poremontowych Mysłowice, # wynajem kontenerów na gruz Mysłowice, # likwidacja dzikich wysypisk Mysłowice, # sprzedaż worki Bigbagi Mysłowice