Menu Zamknij

Wywóz gruzu Chorzów - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Chorzów
wywóz gruzu Chorzów
Wywóz gruzu
wywóz gruzu Chorzów
Wywóz odpadów budowlanych
wywóz gruzu Chorzów
Wynajem kontenerów
wywóz gruzu Chorzów

Wywóz gruzu Chorzów: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Chorzowa i okolic!

Czy kierujesz firmą budowlaną w Chorzowie i poszukujesz skutecznego rozwiązania na usuwanie gruzu, śmieci i odpadów z placu budowy? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Gruznet. Nasza propozycja obejmuje szeroki zakres usług, w tym wynajem kontenerów na gruz, skipów oraz worków Bigbagi. Działamy profesjonalnie, sprawnie i zawsze z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Tani transport gruzu w Chorzowie. Jeśli zależy Ci na wydajnym i jednocześnie ekonomicznym usuwaniu gruzu, Gruznet oferuje przystępne ceny za wywóz gruzu w Chorzowie, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze konkurencyjne stawki idą w parze z wysoką jakością obsługi, co czyni nas najlepszym wyborem dla firm budowlanych, dbających o swoje finanse.
Szybki kontakt z nami!
wywóz gruzu Chorzów

Wynajem kontenerów na gruz Chorzów - wywóz odpadów budowlanych

Nasza niezawodność jest naszym głównym atutem. Proponujemy wszechstronny outsourcing BDO dla firm budowlanych w Chorzowie. Pozwól nam zająć się sprawami administracyjnymi, podczas gdy Ty skupisz się na rozwijaniu swojego biznesu. Szukasz praktycznego rozwiązania do przechowywania gruzu lub śmieci? Oferujemy wynajem kontenerów na gruz oraz skipów, które są dostosowane do różnych rodzajów odpadów. Nasze pojemniki są nowoczesne, wytrzymałe i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, co sprawia, że są idealnym wyborem dla firm budowlanych w Chorzowie. Gruznet to nie tylko wywóz gruzu. Zajmujemy się również skutecznym usuwaniem mieszanych śmieci oraz odpadów budowlanych. Dzięki naszej pomocy Twoja plac budowy będzie zawsze czysta i bezpieczna, spełniając wszystkie normy środowiskowe i bezpieczeństwa.

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Chorzowie i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
wywóz gruzu Chorzów
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Chorzów
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
wywóz gruzu Chorzów
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Czy w Chorzowie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Chorzowie świadczymy usługi wyłącznie dla firm budowlanych, które posiadają numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych ani firm bez tego numeru. Rejestracja w BDO umożliwia potwierdzenie źródła odpadów, informuje o osobie transportującej oraz docelowym miejscu ich składowania. Ponadto dokument zawiera szczegółowe dane dotyczące kodu odpadów i ich wagi. Nasza firma profesjonalnie zajmuje się obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Chorzowie.
Jakie odpady odbieracie w Chorzowie?
Na ogół specjalizujemy się w standardowych odpadach związanych z budową i remontem. Przyjmujemy posegregowane odpady, takie jak czysty gruz, mieszane odpady budowlane oraz odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Chorzowie? Co trzeba zrobić?
W Chorzowie obsługujemy klientów, którzy nawiązali stałą współpracę poprzez podpisanie umowy oraz ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi klientami, przed pierwszym zleceniem, zawieramy umowę elektroniczną, umożliwiającą nieograniczoną współpracę w zakresie odbioru odpadów w Chorzowie. Zapraszamy do współpracy.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Po otrzymaniu podstawowych informacji dotyczących inwestycji, takich jak liczba przewidzianych kontenerów, rodzaj odpadów oraz czas trwania inwestycji, wysyłamy wyceny odbioru odpadów w terenie Chorzowa i okolic drogą mailową. Zapraszamy do współpracy na stronę: https://www.gruznet.pl/zamow-online/.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Przed umieszczeniem kontenera na danym terenie konieczne jest uzyskanie zgody właściciela nieruchomości. Najszybciej taką zgodę można uzyskać od inwestora prowadzącego prace remontowo-budowlane, ponieważ zależy mu na sprawnym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku remontu prowadzonego w kamienicy, niezbędna jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej lub administratora budynku. Jeśli kontener ma zostać umieszczony na chodniku lub części pasa drogowego, należy złożyć odpowiedni wniosek do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Chorzów.
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Odpady z gruzu ceglanego, betonowego i ich mieszanki są przeznaczone do kontenera na gruz, zgodnie z jego nazwą. W szczególności obejmują one mieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są sklasyfikowane pod kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na znaczną masę tych odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Wybierz inne miasto w województwie śląskim:

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Chorzowie:

Dostarczamy pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Chorzowie w różnych rozmiarach. Nasze pojemniki mogą pomieścić od 2,5 do nawet 36 metrów sześciennych gruzu i odpadów po remoncie. Oczywiście w Chorzowie kontener można dostosować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Chorzowie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Chorzów

Oferujemy usługi wynajmu kontenerów na odpady z remontów oraz budowy w Chorzowie, a także na terenie całej Polski. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Chorzowie są przeznaczone do:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Chorzowie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Chorzowie

Nie posiadamy ustalonego standardowego cennika naszych usług. Zawsze dążymy do zapewnienia konkurencyjnych cen dla naszych klientów. Koszty odpadów są zależne od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Ekonomiczne usuwanie gruzu w Chorzowie jest oferowane naszym stałym klientom, z którymi dzielimy się korzyściami związanymi z rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane od odbiorców odpadów i firm transportowych.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Chorzowie

# tani wywóz gruzu Chorzów, # outsourcing KPO Chorzów, # sprawozdania BDO Chorzów, # outsourcing KPO Chorzów, # outsourcing KEO Chorzów, # wynajem kontenerów Chorzów # kontenery na gruz Chorzów, # skip Chorzów, # wywóz śmieci mieszanych Chorzów, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Chorzów, # szybki wywóz odpadów poremontowych Chorzów, # wynajem kontenerów na gruz Chorzów, # likwidacja dzikich wysypisk Chorzów, # sprzedaż worki Bigbagi Chorzów