Menu Zamknij

Wywóz gruzu Kraków - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy osoby prywatne i firmy z rejestrację w BDO
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Kraków
Wywóz gruzu Koszalin
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych w Koszalinie
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów w Koszalinie
Wynajem kontenerów

Wywóz gruzu Kraków: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Krakowa i okolic!

Kraków, piękne miasto z bogatą historią, stale dynamicznie się rozwijające, podobnie jak wiele innych, dużych aglomeracji, stoi przed wyzwaniami związanymi z gromadzeniem, transportem i usuwaniem odpadów budowlanych oznaczonych kodem 17 09 04. Obecnie istniejące instalacje, jakie można spotkać w Krakowie oraz w jego najbliższych okolicach, choć posiadają spory potencjał, nie zawsze mają wystarczające zasoby czy odpowiednie uprawnienia do skutecznego zarządzania tego typu odpadami. Nie martw się, mamy na to rozwiązanie i służymy pomocą! Dbamy o potrzeby zarówno naszych stałych klientów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają z nami współpracę. Oferujemy Ci dostarczenie kontenerów na gruz i odpady budowlane. Mamy możliwość doskonałego ich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta i jego projektu. W naszej ofercie znajdziesz kontenery hakowce o pojemności aż do 14 m³. Dla naszych klientów z Krakowa możemy także zorganizować jednoczesne dostawy dwóch lub trzech kontenerów na zmieszane odpady budowlane i gruz, aby jeszcze bardziej zoptymalizować koszty odbioru odpadów.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Wynajem kontenerów na gruz Kraków - wywóz odpadów budowlanych

W ramach naszej oferty usług w Krakowie zapewniamy obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy przedsiębiorcy realizujący różne projekty remontowe i inwestycyjne, niezależnie od ich skali. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
 • Wywóz gruzu w Krakowie,
 • Wynajem kontenerów na gruz w Krakowie,
 • Terminowe dostawy i wymiany kontenerów na gruz w Krakowie,
 • Możliwość załadunku na miejscu, dostawy kontenerów na gruz i odpady budowlane, także w nocy,
 • Rozliczenia zgodne z Kartami Przekazania Odpadów,
 • Usługi outsourcingowe BDO: KPO, KEO oraz roczne sprawozdania BDO,
 • Konkurencyjne ceny za wywóz odpadów przy dłuższej współpracy.
Nasze usługi są dostępne wyłącznie dla klientów biznesowych, czyli firm oraz przedsiębiorstw. Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy podmiotom, które regularnie generują odpady w związku z prowadzoną przez nie działalnością. Jesteśmy specjalistami w branży remontowo-budowlanej, dostarczając kontenery na gruz w Krakowie i okolicach. Zachęcamy również firmy produkcyjne i handlowe do skorzystania z naszej oferty - możemy im dostarczyć kontenery na odpady. Niestety, nie obsługujemy klientów indywidualnych. Jeśli jesteś zainteresowany naszym wsparciem, sugerujemy składanie zamówień na kontenery poprzez firmy budowlane.

Wywóz odpadów Kraków

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp7 = 7m3 1200 PLN 1600 PLN nie odbieramy następny dzień roboczy
Ceny brutto Zamów online Zamów online

 

Dostępne kontenery na gruz w Krakowie i ich wymiary

Kontener Kp7 kryty na śmieci i odpady budowlane
Kontener Kp7 na gruz
Kontener Kp14 na śmieci i odpady budowlane
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Czy można postawić kontener na odpady budowlane i gruz na dowolnej ulicy w Krakowie? Czy można go postawić w przestrzeni publicznej?
Aby postawić kontener na ulicy lub w przestrzeni publicznej w Krakowie, konieczne jest uzyskanie stosownego zezwolenia od lokalnych władz. W razie potrzeby pomocy w uzyskaniu takiego zezwolenia, jesteśmy gotowi służyć wsparciem. Skontaktuj się z urzędem miasta w Krakowie, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymaganych zezwoleń - tam uzyskasz dokładne wytyczne.
Ile mniej więcej wyniesie koszt dostarczenia kontenera i odbioru odpadów?
Koszt wynajmu kontenera lub kontenerów zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj odpadów, ilość potrzebnych kontenerów, okres wynajmu itp. Aby uzyskać dokładną wycenę, wystarczy skontaktować się z nami, a przygotujemy specjalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb oraz prowadzonego przez Ciebie projektu.
Czy kontenery w Krakowie mogą zamawiać osoby prywatne lub podmioty bez rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
Nie ma takiej możliwości. Nasze usługi są dostępne wyłącznie dla przedsiębiorstw i firm zarejestrowanych w systemie BDO. Dzięki temu jesteśmy w stanie przestrzegać przepisów dotyczących odbioru i przetwarzania odpadów. Jeśli mimo to potrzebujesz kontenera, skontaktuj się z firmą budowlaną, która może nawiązać z nami współpracę.
Jak można zamówić kontener?
To proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz łatwodostępny na naszej stronie internetowej. Chętnie omówimy wszystkie szczegóły Twojego projektu i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Jakie rodzaje odpadów są akceptowane do wrzucania do Waszych kontenerów?
Specjalizujemy się w odbiorze odpadów związanych z pracami remontowymi i budowlanymi. Obejmuje to materiały takie jak gruz ceglany, betonowy oraz inne odpady budowlane, poremontowe itd.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Krakowie:

Dostarczamy naszym klientom z Krakowa oraz jego okolic kontenery i pojemniki na odpady budowlane. Kontrahenci z Krakowa mają do dyspozycji hakowce Kp7 i Kp14. Zawsze staramy się sprostać zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się także:
 • Kontenery na różne rodzaje odpadów (zapytaj o pełną ofertę dla Krakowa),
 • Kontenery na odpady mieszane,
 • Kontenery na gruz,
 • Worki na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Plastikowe pojemniki na odpady.

Zastosowanie kontenerów na odpady Kraków

Nasi klienci z Krakowa, innych miast województwa małopolskiego oraz z całej Polski, mogą korzystać z kontenerów na odpady budowlane i remontowe podczas różnych projektów, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Współpracujemy z klientami przy inwestycjach takich jak:

 • Budowa osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacja wnętrz w galeriach handlowych,
 • Remont placówek bankowych,
 • Budowa i remont budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Budowa budynków administracji publicznej,
 • Prace modernizacyjne w punktach gastronomicznych,
 • Budowa punktów handlowych,
 • Remont mieszkań i domów prywatnych osób.

Cena wywozu gruzu w Krakowie

Nasza oferta cenowa dla Krakowa opiera się na elastycznym podejściu do indywidualnych potrzeb klienta i konkurencyjnym cenniku. Koszty współpracy nie są stałe i jednakowe dla wszystkich. Cena wywozu odpadów zależy od wielu czynników, takich jak:
 • Rodzaj składowanych odpadów,
 • Pojemność kontenerów na gruz,
 • Poziom doświadczenia kontrahenta w branży,
 • Lokalizacja dostawy i całkowita liczba kontenerów.
Nasze ceny są rezultatem indywidualnych negocjacji, podczas których brane pod uwagę są:
 • Zakres współpracy w danym obszarze,
 • Historia terminowych płatności,
 • Długość współpracy i historię naszych dotychczasowych relacji.
Oferujemy atrakcyjne ceny wywozu gruzu w Krakowie naszym stałym klientom, którzy mogą cieszyć się korzyściami z długotrwałej współpracy. Korzystne warunki cenowe są efektem naszych długofalowych relacji z odbiorcami odpadów oraz firmami specjalizującymi się w ich transportowaniu, od których uzyskujemy atrakcyjne rabaty.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Krakowie

# tani wywóz gruzu Kraków, # outsourcing KPO Kraków, # sprawozdania BDO Kraków, # outsourcing KPO Kraków, # outsourcing KEO Kraków, # wynajem kontenerów Kraków, # kontenery na gruz Kraków, # skip Kraków, # wywóz śmieci mieszanych Kraków, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Kraków, # szybki wywóz odpadów poremontowych Kraków, # wynajem kontenerów na gruz Kraków, # likwidacja dzikich wysypisk Kraków, # sprzedaż worki Bigbagi Kraków