Menu Zamknij

Wywóz gruzu Kraków - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Kraków
Wywóz gruzu Koszalin
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych w Koszalinie
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów w Koszalinie
Wynajem kontenerów

Wywóz gruzu Kraków: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Krakowa i okolic!

Kraków, piękne miasto z bogatą historią, stale dynamicznie się rozwijające, podobnie jak wiele innych, dużych aglomeracji, stoi przed wyzwaniami związanymi z gromadzeniem, transportem i usuwaniem odpadów budowlanych oznaczonych kodem 17 09 04. Obecnie istniejące instalacje, jakie można spotkać w Krakowie oraz w jego najbliższych okolicach, choć posiadają spory potencjał, nie zawsze mają wystarczające zasoby czy odpowiednie uprawnienia do skutecznego zarządzania tego typu odpadami. Nie martw się, mamy na to rozwiązanie i służymy pomocą! Dbamy o potrzeby zarówno naszych stałych klientów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają z nami współpracę. Oferujemy Ci dostarczenie kontenerów na gruz i odpady budowlane. Mamy możliwość doskonałego ich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta i jego projektu. W naszej ofercie znajdziesz kontenery hakowce o pojemności aż do 14 m³. Dla naszych klientów z Krakowa możemy także zorganizować jednoczesne dostawy dwóch lub trzech kontenerów na zmieszane odpady budowlane i gruz, aby jeszcze bardziej zoptymalizować koszty odbioru odpadów.
Szybki kontakt z nami!

Wynajem kontenerów na gruz Kraków - wywóz odpadów budowlanych

W ramach naszej oferty usług w Krakowie zapewniamy obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy przedsiębiorcy realizujący różne projekty remontowe i inwestycyjne, niezależnie od ich skali. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
 • Wywóz gruzu w Krakowie,
 • Wynajem kontenerów na gruz w Krakowie,
 • Terminowe dostawy i wymiany kontenerów na gruz w Krakowie,
 • Możliwość załadunku na miejscu, dostawy kontenerów na gruz i odpady budowlane, także w nocy,
 • Rozliczenia zgodne z Kartami Przekazania Odpadów,
 • Usługi outsourcingowe BDO: KPO, KEO oraz roczne sprawozdania BDO,
 • Konkurencyjne ceny za wywóz odpadów przy dłuższej współpracy.
Nasze usługi są dostępne wyłącznie dla klientów biznesowych, czyli firm oraz przedsiębiorstw. Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy podmiotom, które regularnie generują odpady w związku z prowadzoną przez nie działalnością. Jesteśmy specjalistami w branży remontowo-budowlanej, dostarczając kontenery na gruz w Krakowie i okolicach. Zachęcamy również firmy produkcyjne i handlowe do skorzystania z naszej oferty - możemy im dostarczyć kontenery na odpady. Niestety, nie obsługujemy klientów indywidualnych. Jeśli jesteś zainteresowany naszym wsparciem, sugerujemy składanie zamówień na kontenery poprzez firmy budowlane.

Dostępne kontenery na gruz w Krakowie i ich wymiary

Kontener Kp7 kryty na śmieci i odpady budowlane
Kontener Kp7 na gruz
Kontener Kp14 na śmieci i odpady budowlane
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Czy można postawić kontener na odpady budowlane i gruz na dowolnej ulicy w Krakowie? Czy można go postawić w przestrzeni publicznej?
Aby postawić kontener na ulicy lub w przestrzeni publicznej w Krakowie, konieczne jest uzyskanie stosownego zezwolenia od lokalnych władz. W razie potrzeby pomocy w uzyskaniu takiego zezwolenia, jesteśmy gotowi służyć wsparciem. Skontaktuj się z urzędem miasta w Krakowie, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymaganych zezwoleń - tam uzyskasz dokładne wytyczne.
Ile mniej więcej wyniesie koszt dostarczenia kontenera i odbioru odpadów?
Koszt wynajmu kontenera lub kontenerów zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj odpadów, ilość potrzebnych kontenerów, okres wynajmu itp. Aby uzyskać dokładną wycenę, wystarczy skontaktować się z nami, a przygotujemy specjalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb oraz prowadzonego przez Ciebie projektu.
Czy kontenery w Krakowie mogą zamawiać osoby prywatne lub podmioty bez rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
Nie ma takiej możliwości. Nasze usługi są dostępne wyłącznie dla przedsiębiorstw i firm zarejestrowanych w systemie BDO. Dzięki temu jesteśmy w stanie przestrzegać przepisów dotyczących odbioru i przetwarzania odpadów. Jeśli mimo to potrzebujesz kontenera, skontaktuj się z firmą budowlaną, która może nawiązać z nami współpracę.
Jak można zamówić kontener?
To proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz łatwodostępny na naszej stronie internetowej. Chętnie omówimy wszystkie szczegóły Twojego projektu i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Jakie rodzaje odpadów są akceptowane do wrzucania do Waszych kontenerów?
Specjalizujemy się w odbiorze odpadów związanych z pracami remontowymi i budowlanymi. Obejmuje to materiały takie jak gruz ceglany, betonowy oraz inne odpady budowlane, poremontowe itd.
Wybierz inne miasto w województwie małopolskim:

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Krakowie:

Dostarczamy naszym klientom z Krakowa oraz jego okolic kontenery i pojemniki na odpady budowlane. Kontrahenci z Krakowa mają do dyspozycji hakowce Kp7 i Kp14. Zawsze staramy się sprostać zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się także:
 • Kontenery na różne rodzaje odpadów (zapytaj o pełną ofertę dla Krakowa),
 • Kontenery na odpady mieszane,
 • Kontenery na gruz,
 • Worki na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Plastikowe pojemniki na odpady.

Zastosowanie kontenerów na odpady Kraków

Nasi klienci z Krakowa, innych miast województwa małopolskiego oraz z całej Polski, mogą korzystać z kontenerów na odpady budowlane i remontowe podczas różnych projektów, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Współpracujemy z klientami przy inwestycjach takich jak:

 • Budowa osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacja wnętrz w galeriach handlowych,
 • Remont placówek bankowych,
 • Budowa i remont budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Budowa budynków administracji publicznej,
 • Prace modernizacyjne w punktach gastronomicznych,
 • Budowa punktów handlowych,
 • Remont mieszkań i domów prywatnych osób.

Cena wywozu gruzu w Krakowie

Nasza oferta cenowa dla Krakowa opiera się na elastycznym podejściu do indywidualnych potrzeb klienta i konkurencyjnym cenniku. Koszty współpracy nie są stałe i jednakowe dla wszystkich. Cena wywozu odpadów zależy od wielu czynników, takich jak:
 • Rodzaj składowanych odpadów,
 • Pojemność kontenerów na gruz,
 • Poziom doświadczenia kontrahenta w branży,
 • Lokalizacja dostawy i całkowita liczba kontenerów.
Nasze ceny są rezultatem indywidualnych negocjacji, podczas których brane pod uwagę są:
 • Zakres współpracy w danym obszarze,
 • Historia terminowych płatności,
 • Długość współpracy i historię naszych dotychczasowych relacji.
Oferujemy atrakcyjne ceny wywozu gruzu w Krakowie naszym stałym klientom, którzy mogą cieszyć się korzyściami z długotrwałej współpracy. Korzystne warunki cenowe są efektem naszych długofalowych relacji z odbiorcami odpadów oraz firmami specjalizującymi się w ich transportowaniu, od których uzyskujemy atrakcyjne rabaty.
Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Krakowie

# tani wywóz gruzu Kraków, # outsourcing KPO Kraków, # sprawozdania BDO Kraków, # outsourcing KPO Kraków, # outsourcing KEO Kraków, # wynajem kontenerów Kraków, # kontenery na gruz Kraków, # skip Kraków, # wywóz śmieci mieszanych Kraków, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Kraków, # szybki wywóz odpadów poremontowych Kraków, # wynajem kontenerów na gruz Kraków, # likwidacja dzikich wysypisk Kraków, # sprzedaż worki Bigbagi Kraków