Menu Zamknij

Wywóz gruzu Sosnowiec - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Sosnowiec
Wywóz gruzu Sosnowiec ikona
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych Sosnowiec ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Sosnowiec ikona
Wynajem kontenerów
Wywóz odpadów budowlanych Sosnowiec

Wywóz gruzu Sosnowiec: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Sosnowca i okolic!

Tani wywóz gruzu to kluczowa potrzeba w branży budowlanej, szczególnie w Sosnowcu. Poszukiwanie efektywnych rozwiązań takich jak wynajem kontenerów czy sprzedaż worków Bigbagi stało się priorytetem dla firm budowlanych. Gruznet oferuje kompleksowe usługi związane z wywózem odpadów budowlanych, umożliwiając szybki wywóz poremontowych śmieci oraz likwidację dzikich wysypisk w sposób profesjonalny i ekologiczny. Dla firm budowlanych poszukujących outsourcingu BDO w Sosnowcu, Gruznet oferuje szeroki wybór kontenerów na gruz. To nie tylko skipy, ale także specjalistyczne rozwiązania na wywóz śmieci mieszanych oraz odpadów pobudowlanych. Z naciskiem na szybkość dostawy i wysoką jakość usług, Gruznet dostarcza niezbędne narzędzia do sprawnego zarządzania odpadami w budowie.

Szybki kontakt z nami!
Wywóz gruzu w Sosnowiec

Wynajem kontenerów na gruz Sosnowiec - wywóz odpadów budowlanych

Gruznet.pl to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze rozwiązania w kwestii wynajmu kontenerów na gruz czy śmieci budowlanych. To także platforma, która zapewnia wsparcie i doradztwo dotyczące najlepszego doboru rozwiązań w zależności od potrzeb. Dzięki usługom Gruznet, zyskujesz pewność, że likwidacja odpadów stanie się prostsza, szybsza i bardziej ekonomiczna.

Oferowane przez Gruznet rozwiązania są w pełni zoptymalizowane pod kątem potrzeb branży budowlanej. Z myślą o efektywności czasowej i kosztowej, wywóz gruzu w Sosnowcu staje się teraz bardziej dostępny, zapewniając równocześnie wysoki standard obsługi.

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Sosnowcu i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
Kontener na gruz Kp7 Sosnowiec Gruznet
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na śmieci Kp11 Sosnowiec Gruznet
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na gruz Kp17 Sosnowiec Gruznet
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Sosnowcu?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Sosnowcu? Co trzeba zrobić?
W Sosnowcu obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Sosnowcu. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Sosnowcu obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Sosnowcu prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Sosnowcu.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów z terenu Sosnowiec i okolic wysyłamy emailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Sosnowiec.
Wybierz inne miasto w województwie śląskim:

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Sosnowcu:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Sosnowcu dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Sosnowcu kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Sosnowcu),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Sosnowiec

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Sosnowcu,  jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Sosnowcu mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Sosnowcu — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Sosnowcu

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Sosnowiec jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Sosnowcu

# tani wywóz gruzu Sosnowiec, # outsourcing KPO Sosnowiec, # sprawozdania BDO Sosnowiec, # outsourcing KPO Sosnowiec, # outsourcing KEO Sosnowiec, # wynajem kontenerów Sosnowiec # kontenery na gruz Sosnowiec, # skip Sosnowiec, # wywóz śmieci mieszanych Sosnowiec, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Sosnowiec, # szybki wywóz odpadów poremontowych Sosnowiec, # wynajem kontenerów na gruz Sosnowiec, # likwidacja dzikich wysypisk Sosnowiec, # sprzedaż worki Bigbagi Sosnowiec