Menu Zamknij

Wywóz gruzu Mikołów - kontenery na gruz, śmieci i odpady - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
W tej lokalizacji obsługujemy wyłącznie firmy budowlano-remontowe
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Mikołów
Wywóz gruzu Mikołów ikona
Wywóz gruzu
Wywóz gruzu Mikołów ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Mikołów ikona
Wynajem kontenerów
Kontenery na gruz Mikołów

Wywóz gruzu Mikołów: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Mikołowa i okolic!

Outsourcing BDO w Mikołowieto tylko część codziennych wyzwań, przed którymi stają firmy budowlane. Dlatego Gruznet stawia na kompleksową obsługę, dostarczając kontenery na gruz w Mikołowie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza flota nowoczesnych i bezpiecznych kontenerów sprawia, że gospodarka odpadami w Twoim projekcie staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Nasze kontenery na gruz są nie tylko solidne i pojemne, ale także dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do specyfiki swojego projektu. Oferujemy również wynajem kontenerów na gruz w Mikołowie na elastycznych warunkach, dostosowanych do harmonogramu prac na budowie.

Szybki kontakt z nami!
Wywóz odpadów budowlanych Mikołów

Wynajem kontenerów na gruz Mikołów - wywóz odpadów budowlanych

Nasi klienci cenią naszą firmę przede wszystkim za szybkość i skuteczność działań. Wywóz śmieci mieszanych czy odpadów budowlanych to dla nas codzienność, a dla Ciebie szansa na skupienie się na kluczowych aspektach prowadzenia biznesu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i sprzętu, gwarantujemy ekspresową likwidację dzikich wysypisk, co przekłada się na poprawę środowiska i wizerunku Twojej firmy.

Nie zwlekaj dłużej! Jeśli poszukujesz partnera do kompleksowej obsługi w zakresie wywozu gruzu, wynajmu kontenerów na gruz, czy likwidacji dzikich wysypisk w Mikołowie, Gruznet to idealny wybór. Oferujemy nie tylko profesjonalizm, ale także konkurencyjne ceny i elastyczność dostosowaną do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak efektywna może być współpraca z ekspertami od wywozu gruzu!

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Mikołów i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
Kontener na gruz Kp7 Mikołów Gruznet
Kontener Kp11 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na śmieci Kp11 Mikołów Gruznet
Kontener Kp17 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na gruz Kp17 Mikołów Gruznet
Szybki kontakt z nami!

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Mikołowie?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Mikołowie? Co trzeba zrobić?
W Mikołowie obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Mikołowie. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Mikołowie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Mikołowie prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Mikołowie.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów w terenu Mikołowie i okolic wysyłamy emailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Mikołów.
Wybierz inne miasto w województwie śląskim:

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Mikołowie:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Mikołowie dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Mikołowie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Mikołowie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Mikołów

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Mikołowie,  jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Mikołowie mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Mikołowie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Mikołowie

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Mikołowie jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Szybki kontakt z nami!

Poznaj pozostałe usługi w Mikołowie

# tani wywóz gruzu Mikołów, # outsourcing KPO Mikołów, # sprawozdania BDO Mikołów, # outsourcing KPO Mikołów, # outsourcing KEO Mikołów, # wynajem kontenerów Mikołów # kontenery na gruz Mikołów, # skip Mikołów, # wywóz śmieci mieszanych Mikołów, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Mikołów, # szybki wywóz odpadów poremontowych Mikołów, # wynajem kontenerów na gruz Mikołów, # likwidacja dzikich wysypisk Mikołów, # sprzedaż worki Bigbagi Mikołów