Menu Zamknij

Wywóz gruzu Piastów - Zamów online w sklepie internetowym - kontenery na gruz i odpady budowlane - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy budowlano-remontowe z numerem BDO
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Piastów
Wywóz gruzu Piastów ikona
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych Piastów ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Piastów ikona
Wynajem kontenerów
Wywóz odpadów budowlanych w Piastów

Wywóz gruzu Piastów: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Piastowa i okolic!

W dzisiejszych czasach efektywne zarządzanie odpadami budowlanymi to kluczowy element każdej profesjonalnej działalności budowlanej. Dla firm budowlanych w Piastowie, Gruznet oferuje kompleksowe rozwiązania związane z wywozem gruzu, śmieci mieszanych oraz odpadów budowlanych. Nasza oferta skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości kontenerów na gruz Piastów, dostosowanych do różnych potrzeb branży budowlanej.Gdziekolwiek prowadzisz swoje przedsięwzięcie budowlane w Piastowie, nasze usługi wywozu gruzu i wynajmu kontenerów na śmieci są dostępne dla Ciebie. Oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą wynajem kontenerów Piastów, skipy, worki Bigbagi, oraz profesjonalny wywóz śmieci mieszanych i odpadów budowlanych.Profesjonalne usługi outsourcingu KPO i KEO w PiastowieDla firm budowlanych, czas to pieniądz, dlatego też z myślą o optymalizacji procesów, Gruznet oferuje outsourcing KPO Piastów oraz outsourcing BDO Piastów. Dzięki naszym usługom, możesz skoncentrować się na kluczowych aspektach swojego przedsięwzięcia, a my zajmiemy się skutecznym wywozem gruzu i zarządzaniem odpadami.Nasza firma zdobyła zaufanie wielu przedsiębiorstw budowlanych w Piastowie, oferując nie tylko efektywne usługi wywozu gruzu, ale także kompleksowe sprawozdania BDO, dostarczając klarowne informacje dotyczące ilości i rodzaju odpadów generowanych podczas projektu budowlanego.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
Wywóz odpadów budowlanych Piastów

Wynajem kontenerów na gruz Piastów - wywóz odpadów budowlanych

Gruznet to nie tylko firma zajmująca się dostarczaniem kontenerów na gruz Piastów, ale przede wszystkim ekspert w dziedzinie kompleksowego zarządzania odpadami budowlanymi. Nasze usługi obejmują wywóz śmieci mieszanych, odpadów pobudowlanych, a także szybki wywóz odpadów poremontowych w Piastowie.Dzięki naszym specjalistycznym kontenerom na gruz, które spełniają najwyższe standardy jakości, zapewniamy nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne usuwanie odpadów. Dbamy o środowisko, eliminując dzikie wysypiska, co przekłada się na pozytywny wpływ na naszą lokalną społeczność.

Wywóz gruzu cennik Piastów

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp1,5 = 1,5m3540 PLN560 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp2,5 = 2,5m3590 PLN610 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp5,5 = 5,5m820 PLN850 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp7 = 7m3 (także z klapami)830 PLN900 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Ceny bruttoZamów onlineZamów online

 

Dostępne kontenery na gruz, śmieci i odpady budowlane w Piastowie i ich wymiary

Kontarner Kp5,5 na gruz
Kontener na gruz Kp5,5 Piastów - GRUZNET
Kontener Kp7 na gruz
Kontener na gruz Kp7 Piastów Gruznet
Kontener Kp14 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na śmieci Kp14 Piastów Gruznet
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Wzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamy
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Piastowie?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Piastowie? Co trzeba zrobić?
W Piastowie obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Piastowie. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Piastowie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Piastowie prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Piastowie.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów z terenu Piastowa i okolic wysyłamy mailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Piastów.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Piastowie:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Piastowie dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 7 do nawet 14 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Piastowie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Piastowie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Piastów

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Piastowie, jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Piastowie mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Piastowie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Piastowie

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Piastów jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Piastowie

# tani wywóz gruzu Piastów, # outsourcing KPO Piastów, # sprawozdania BDO Piastów, # outsourcing KPO Piastów, # outsourcing KEO Piastów, # wynajem kontenerów Piastów # kontenery na gruz Piastów, # skip Piastów, # wywóz śmieci mieszanych Piastów, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Piastów, # szybki wywóz odpadów poremontowych Piastów, # wynajem kontenerów na gruz Piastów, # likwidacja dzikich wysypisk Piastów, # sprzedaż worki Bigbagi Piastów