Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Nieporęt

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wywozie gruzu w Nieporęcie i innych rejonach województwa mazowieckiego. Zapewniamy wsparcie w organizacji odbioru odpadów budowlanych – dostarczamy kontenery na gruz i śmieci poremontowe na terenie całej Polski. Nasze usługi kierujemy głównie do firm z sektora budowlanego, ale współpracujemy również z klientami o innym profilu działalności. Nie obsługujemy osób fizycznych – warunkiem do rozpoczęcia zlecenia jest uzyskanie wpisu w rejestrze BDO. Nasi specjaliści w imieniu klientów zajmują się również prowadzeniem dokumentacji, m.in. outsourcingiem BDO.

Wywóz gruzu Legionowo

Wywóz i wynajem kontenerów Nieporęt

Zajmujemy się wynajmem kontenerów na odpady budowlane w Nieporęcie. Zlecenia realizujemy terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostarczamy kontenery w umówione miejsce, wymieniamy i odbieramy gruz od małych firm remontowych i dużych przedsiębiorstw budowlanych. Z naszych usług korzystają również firmy handlowe i usługowe. Załadunek odbywa się na miejscu, a w ramach udogodnień dostawy kontenerów realizujemy również nocą. Każdy wywóz gruzu w Nieporęcie rozliczamy na podstawie wystawienia karty przekazania odpadów i faktury VAT.

Wywóz i utylizacja śmieci budowlanych Nieporęt

Kompleksowy wywóz gruzu budowlanego w Nieporęcie nie ogranicza się wyłącznie do podstawienia kontenera. Odebrane odpady przekazujemy w ręce firm profesjonalnie zajmujących się ich dalszym przetwórstwem. Jeśli to możliwe, powstały gruz jest poddawany recyklingowi, a pozostałe śmieci poremontowe są unieszkodliwiane w sposób niezagrażający środowisku oraz zdrowiu i życiu innych. Prowadzimy również outsourcing BDO, głównie w zakresie wypełniania rocznych sprawozdań BDO oraz uzupełniania kart przekazania odpadów i kart ewidencji odpadów.

Wywóz odpadów Legionowo

Kiedy zamówić wywóz gruzu w Nieporęcie?

Wywóz odpadów poremontowych w Nieporęcie to najlepsze rozwiązanie dla wytwórców odpadów, które nie mogą trafić do śmietników komunalnych. Kontenery na wynajem warto zamówić przy nowych inwestycjach, rozbiórkach i remontach:

  • lokali usługowych,
  • placówek gastronomicznych,
  • punktów handlowych,
  • zakładów produkcyjnych,
  • mieszkań, domów, osiedli i dróg.

Dostarczamy duże i małe kontenery na gruz i śmieci poremontowe, a także pojemniki na odpady przemysłowe oraz niebezpieczne. Kontenery na wynajem w Nieporęcie dostępne są w różnych wariantach gabarytowych.

szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów

W Nieporęcie i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Cennik odbioru odpadów w Nieporęcie

Nie dysponujemy stałym cennikiem dla wywozu gruzu w Nieporęcie. Na ostateczny koszt usługi wpływ ma m.in.: liczba wynajmowanych kontenerów, rodzaj składowanych odpadów, czas wynajmu kontenera oraz historia zamówień. Stałym klientom oferujemy konkurencyjne ceny i dzielimy się rabatami, które otrzymujemy od naszych partnerów.

Kontenery na gruz w Nieporęcie – rodzaje

Przy wyborze kontenera należy podać rodzaj wytwarzanych odpadów. Wynajmujemy pojemniki na odpady budowlane, które odpowiadają konkretnemu kodowi (np. kontenery na gruz czysty o kodzie 17 01 07). Takie działanie zwiększa szansę na ponowne wykorzystanie odebranych odpadów i usprawnia właściwy przebieg utylizacji.

W Nieporęcie podstawiamy kontenery o pojemności od 2,5 do nawet 36 m³. W zależności od wybranego rodzaju można w nich umieszczać gruz, zmieszane odpady budowlane (części instalacji, tynki, listwy, opakowania po farbach itp.), styropian i inne materiały dociepleniowe, a nawet odpady wielkogabarytowe. Rodzaj kontenera wybiera się przy składaniu zamówienia.

Wywóz gruzu Legionowo

Zamów z nami wywóz gruzu

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.