Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Pruszków

Gruznet oddział Pruszków świadczy usługi wywozu gruzu i odpadów poremontowych w całej Polsce. Zapewniamy postawienie kontenera na gruz, wywóz odpadów w Pruszkowie oraz okolicy. Współpracujemy z małymi firmami remontowymi oraz dużymi przedsiębiorstwami branży budowlanej. Nie obsługujemy osób fizycznych – nasze usługi kierujemy wyłącznie do klientów posiadających zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wpis w rejestrze BDO. W imieniu firm zajmujemy się prowadzeniem administracji BDO m.in. w zakresie uzupełniania KPO, KEO oraz sprawozdań rocznych BDO.

Wywóz gruzu Legionowo

Koszt wynajmu kontenerów w Pruszkowie – cennik

W Gruznet nie realizujemy usług wywozu odpadów poremontowych w Pruszkowie na podstawie jednego cennika. Koszt wynajęcia kontenera z wywozem śmieci zależy m.in. od częstotliwości zleceń, rodzaju odpadów, gabarytu kontenera czy korzystania z usług dodatkowych. Dla stałych klientów gwarantujemy atrakcyjniejsze warunki współpracy i dzielimy się rabatami hurtowymi otrzymanymi od odbiorców odpadów. Zapraszamy do kontaktu.

Kontenery na gruz w Pruszkowie – nasza oferta

Prowadzimy wynajem kontenerów na gruz w Pruszkowie – dostarczamy pojemniki na odpady budowlane i zapewniamy wsparcie w odbiorze odpadów „trudnych”. Działamy terminowo według harmonogramu ustalanego przy podejmowaniu współpracy. Załadunki odbywają się na miejscu, a w ramach dodatkowych usług oferujemy również nocne podstawianie kontenerów.

Współpracujemy wyłącznie z firmami zarejestrowanymi w BDO.Osoby fizyczne, które chcą wynająć kontener na gruz w Pruszkowie, mogą skorzystać z naszych usług za pośrednictwem podwykonawcy budowy lub remontu.

Wywóz odpadów Legionowo

Kiedy zamówić wywóz odpadów poremontowych w Pruszkowie?

Wynajem kontenerów na gruz w Pruszkowie to jedyny sposób umożliwiający bezpieczne gospodarowanie odpadami budowlanymi na większą skalę. Zapewniamy transport i przekazanie śmieci poremontowych do utylizacji. Nasze kontenery mają zastosowanie przy:

 • budowie domów,
 • budowie osiedli mieszkaniowych i budynków wielorodzinnych,
 • budowie galerii handlowych,
 • remoncie mieszkania (za pośrednictwem firmy),
 • remoncie lokali handlowych i usługowych,
 • rozbiórce obiektów,
 • sprzątaniu działek i likwidacji dzikich wysypisk,
 • przekazywaniu do utylizacji odpadów przemysłowych.

Kontenery na odpady budowlane – Pruszków

Dostarczamy kontenery skip i hakowce (metalowe kontenery na gruz) oraz plastikowe pojemniki na odpady poremontowe i wytrzymałe worki big bag. W Pruszkowie firmy mogą wybrać z dostępnych kontenerów o pojemności od 2,5 do nawet 36 m³. Wywozimy:

 • czysty gruz budowlany,
 • zmieszane odpady budowlane,
 • odpady opakowaniowe,
 • odpady przemysłowe,
 • odpady gabarytowe,
 • pozostałe odpady (inne niż komunalne).
szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów

W Pruszkowie i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Jak wygląda odbiór odpadów w Pruszkowie?

Wywóz gruzu w Pruszkowie i na terenie województwa mazowieckiego możesz zamówić przez formularz na naszej stronie internetowej oraz telefonicznie. Przy składaniu zamówień wybierz rodzaj odbieranych odpadów, liczbę i pojemność kontenerów oraz lokalizację. Już w ciągu 24 godzin w umówionym miejscu podstawimy kontener.

Przy nawiązaniu stałej współpracy organizujemy harmonogram odbioru odpadów w kontenerach. Wytwórcy cyklicznie korzystający z naszych usług mogą liczyć na konkurencyjne ceny.

Kontenery Pruszków i okolice

Kontenery dostarczamy na terenie miasta wraz z okolicznymi miejscowościami leżącymi w promieniu 50 km od Pruszkowa.

Wywóz gruzu Legionowo

Zamów z nami wywóz gruzu Pruszków

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.