Menu Zamknij

Wywóz gruzu Żyrardów - Zamów online w sklepie internetowym - kontenery na gruz i odpady budowlane - Gruznet

Obsługa firm budowlanych z rejestracją w BDO
Odbiór odpadów budowlanych 17 01 01 i 17 09 04
Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy budowlano-remontowe z numerem BDO
Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Żyrardów
Wywóz gruzu Żyrardów ikona
Wywóz gruzu
Wywóz odpadów budowlanych Żyrardów ikona
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenerów Żyrardów ikona
Wynajem kontenerów
Wywóz gruzu w Żyrardów

Wywóz gruzu Żyrardów: Indywidualna oferta kontenerów na gruz dla firm z Żyrardowa i okolic!

Zapraszamy do świata efektywnego zarządzania odpadami budowlanymi w Żyrardowie, gdzie Gruznet stawia standardy w dziedzinie wywóz gruzu. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw budowlanych poszukujących nie tylko tanich rozwiązań, ale także profesjonalnego podejścia do gospodarki odpadami. Współpracując z nami, zyskujecie Państwo dostęp do szerokiej gamy usług, obejmujących nie tylko wywóz gruzu, ale także wynajem kontenerów oraz likwidację dzikich wysypisk.Wynajem kontenerów w Żyrardowie to kluczowy element efektywnego zarządzania odpadami budowlanymi. Nasze kontenery na gruz charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale także elastycznością dostosowaną do różnorodnych potrzeb. Dostarczamy kontenery na czas, gwarantując, że Wasze placówki budowlane pozostaną zawsze zorganizowane i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Outsourcing BDO Żyrardów - Oszczędność Czasu i Środków

Outsourcing BDO w Żyrardowie to dla wielu firm budowlanych kluczowa strategia efektywnego zarządzania odpadami. Gruznet oferuje kompleksową obsługę procesów związanych z gospodarką odpadami, co pozwala skoncentrować się na głównych zadaniach budowlanych. Nasze doświadczenie w outsourcingu BDO sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, dbającym o optymalizację kosztów i zminimalizowanie biurokracji.
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie
Wywóz odpadów budowlanych Żyrardów

Wynajem kontenerów na gruz Żyrardów - wywóz odpadów budowlanych

Nasza oferta obejmuje również wynajem kontenerów na gruz w Żyrardowie, dzięki czemu macie Państwo pewność, że Wasze odpady będą transportowane w sposób bezpieczny i zgodny z normami. Oferujemy różne rozmiary kontenerów, dostosowując się do specyfiki Waszych projektów.Jako ekspert w dziedzinie gospodarki odpadami, Gruznet angażuje się także w likwidację dzikich wysypisk w Żyrardowie. Działamy na rzecz poprawy estetyki miasta i ochrony środowiska, eliminując nielegalne składowiska odpadów. Nasza misja ekologiczna to integralna część naszej działalności, co sprawia, że wybierając nasze usługi, wspieracie Państwo ideę odpowiedzialnego gospodarowania odpadami.Współpraca z Gruznet to inwestycja w profesjonalne zarządzanie odpadami budowlanymi. Oferujemy nie tylko usługi wywozu gruzu, wynajmu kontenerów czy outsourcingu BDO, ale przede wszystkim gwarancję partnerskiego podejścia i terminowej realizacji. Odkryjcie, dlaczego jesteśmy liderem na rynku i sprawdźcie naszą ofertę na stronie gruznet.pl.

Wywóz gruzu cennik Żyrardów

Pojemność kontenera

Gruz ceglany i gruz betonowy

Zmieszane odpady budowlane

Papa, eternit, odpady komunalne i niebezpieczne

Dostępność

Kp1,5 = 1,5m3620 PLN640 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp2,5 = 2,5m3700 PLN720 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp5,5 = 5,5m910 PLN950 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Kp7 = 7m3 (także z klapami)930 PLN990 PLNnie odbieramynastępny dzień roboczy
Ceny bruttoZamów onlineZamów online

 

Dostępne kontenery na gruz w Żyrardowie i ich wymiary

Kontener Kp7 na gruz
Kontener na gruz Żyrardów Gruznet Kp7
Kontener Kp14 na śmieci i odpady budowlane
Kontener na śmieci Żyrardów Gruznet Kp14
Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Opinie klientów

Michał Florek
Dział obsługi inwestycji
Polecam usługi tej firmy. Współpraca przebiega sprawnie, bez żadnWzorowo współpraca zawsze na czas i doskonały kontakt. W pilnym sytuacjach ogromna pomoc w realizacji zamówienia kontenerów Polecamyych problemów.
Ewelina Cholewinska
Lokalny przewodnik
Bardzo solidna firma, można na nich polegać. POLECAM!
Mirek Dubaj
Pracownik w centrali
Solidna firma. Profesjonalizm. Polecam
Tomasz Leszko
Nieznany nam klient
Polecam współpracę z firma GTN. Bardzo szybka realizacja zlecenia, dobra cena i doskonały kontakt. Polecam!

Opinie niezweryfikowane pochodzą z Profil Firmy w Google

Kontenery na gruz - Nasze ostatnie realizacje
segregacja odpadów budowlanych na inwestycji budowlanej
Budowa obiektu biurowego
Na większe budowy zapewniamy dowolną liczbę kontenerów w celu segregowania odpadów budowlanych. Typowy podział odpadów z grupy 17, to: gruz betonowy i ceglany, odpady z gips kartonu, opakowania papierowe i foliowe, złom stalowy. Segregowanie odpadów, wpływa na obniżenie kosztu odbioru odpadów oraz świadczy o naszych ekologicznych zachowaniach.
Wywóz gruzu w kontenerze
Remont stacji benzynowej
Odbieramy odpady budowlane ze stacji benzynowej. Podstawowa segregacja odpadu polega na wydzieleniu gruzu z innych odpadów. W tym celu inwestycja jest obsługiwana przez 2 kontener Kp5,5 na gruz i Kp14 na pozostałe lekkie odpady budowlane.
zabezpieczenie podłoża przed
Remont lokalu handlowego
Pracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi. Nasi klienci wiedzą, że przy stawianiu kontenera może zostać uszkodzona nawierzchnia, tutaj: kostka brukowej. Aby tego uniknąć, najlepszą metodą zabezpieczającą jest położenie pod kontenerem płyty OSB. Polecamy wszystkim naszym przyszłym klientom zaopatrzenie się w takie płyty - nie leżą one w gestii firmy odbierającej odpady budowlane.
X

Wywóz i wynajem kontenerów na gruz - najczęściej zadawane pytania

Jakie odpady odbieracie w Żyrardowie?
Standardowo zajmujemy się typowymi odpadami z budowy i remontu. Odbieramy posegregowane odpady takie jak czysty gruz, zmieszane odpady budowlane i odpady z papy.
Jak zamówić kontener na gruz w Żyrardowie? Co trzeba zrobić?
W Żyrardowie obsługujemy klientów, którzy posiadają podpisaną umowę w zakresie stałej współpracy i ogólnopolskie firmy budowlane. Z nowymi firmami przed pierwszym podstawieniem podpisujemy elektronicznie umowę, która pozwala na nieograniczoną współprace w zakresie odbioru odpadów w Żyrardowie. Zapraszamy do współpracy.
Czy w Żyrardowie obsługujcie osoby prywatne i firmy BEZ rejestracji w bdo.mos.gov.pl?
W Żyrardowie prowadzimy obsługę tylko firm budowlanych posiadających numer BDO. Nie obsługujemy osób prywatnych i firm bez BDO. Rejestracja w BDO pozwala na potwierdzenie, od kogo pochodzą odpady, kto je przewozi i dokąd one trafiają. Oprócz tego dokument zawiera informacje o kodzie odpadów i jego wadze. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą firm budowlanych w zakresie odbioru odpadów budowlanych w Żyrardowie.
Ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz i odbiór odpadów?
Wyceny odbioru odpadów w terenu Żyrardowa i okolic wysyłamy mailem po otrzymaniu ogólnych informacji o inwestycji: ile kontenerów jest przewidzianych, jakiego rodzaju odpady będą przekazywane, jaki czas inwestycji. Zapraszamy do współpracy: https://www.gruznet.pl/zamow-online/
Co można wrzucić do kontenera na gruz?
Do kontenera na gruz jak sama nazwa wskazuje wrzucamy odpady z gruzu ceglanego, gruzu betonowego oraz ich mix. W szczególności są to: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Takie odpady są przejmowane pod następującymi kodami odpadów: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03 i 17 01 07. Z uwagi na dużą wagę takich odpadów, kontener dostarczony pod takie odpady powinien być załadowany maksymalnie do wysokości burty kontenera.
Czy można postawić kontener na ulicy?
Każde miejsce, na którym jest zamierzamy postawić kontener wymaga uzyskania zgody właściciela nieruchomości na zajęcie takiego miejsca. Najszybciej taką zgoda można uzyskać od inwestora dla którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, bowiem zależy mu na spranym usuwaniu odpadów z placu budowy. W przypadku, kiedy remont przeprowadzony jest w kamienicy należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, administratora budynku. Jeżeli natomiast kontener potrzebujemy postawić na chodniku lub zająć cześć pasa drogowego należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Żyrardów.

Rodzaje pojemników na odpady budowlane w Żyrardowie:

Pojemniki i kontenery na odpady budowlane w Żyrardowie dostarczamy w różnych wariantach gabarytowych. Pojemniki są w stanie pomieścić od 2,5 do nawet 36 m³ gruzu i śmieci po remoncie. Oczywiście w Żyrardowie kontener można dopasować do rodzaju wytwarzanych odpadów.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kontenery na gruz,
 • Kontenery na śmieci,
 • Kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • Kontenery na odpady opakowaniowe,
 • Kontenery na odpady z papy,
 • Kontenery na odpady z materiałów dociepleniowych,
 • Kontenery na odpady przemysłowe,
 • Kontenery na odpady inne (zapytaj o pełną ofertę wywozu śmieci poremontowych w Żyrardowie),
 • Worki na gruz,
 • Plastykowe pojemniki na odpady,

Zastosowanie kontenerów na odpady Żyrardów

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady remontowe oraz budowlane w Żyrardowie, jak również i w całej Polsce. Nasze kontenery na gruz i śmieci w Żyrardowie mają zastosowanie przy:

 • Budowie osiedli mieszkaniowych,
 • Aranżacji lokali w galeriach handlowych,
 • Budowie i remoncie budynków stacji benzynowych czy MOP-ów,
 • Remontach placówek bankowych,
 • Remontach punktów gastronomicznych,
 • Budowie punktów handlowych,
 • Budowie budynków administracji publicznej,
 • Remontach mieszkań i domach osób fizycznych,

Odpady budowlane w Żyrardowie — zajmiemy się tym z przyjemnością!

Cena wywozu gruzu w Żyrardowie

Nie mamy standardowego cennika naszych usług. Zawsze staramy się być konkurencyjni dla naszych klientów. Koszty odpadów są uzależnione od:

 • Pojemności kontenerów na gruz,
 • Rodzaju śmieci, odpadów pobudowanych,
 • Lokalizacji postawienia kontenera,
 • Liczby planowanych kontenerów na gruz,
 • Doświadczeniu klienta w branży,

Ceny zawsze podlegają negocjacji na podstawie:

 • Długości i historii współpracy,
 • Zakresu terytorialnego współpracy,
 • Historii płatniczej,

Tani wywóz gruzu Żyrardów jest dostępny dla naszych stałych klientów, z którymi dzielimy się rabatami hurtowymi. Rabaty hurtowe są uzyskiwane przez nas od odbiorców odpadów i transportujących odpady.

Złóż zamówienie lub wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe usługi w Żyrardowie

# tani wywóz gruzu Żyrardów, # outsourcing KPO Żyrardów, # sprawozdania BDO Żyrardów, # outsourcing KPO Żyrardów, # outsourcing KEO Żyrardów, # wynajem kontenerów Żyrardów # kontenery na gruz Żyrardów, # skip Żyrardów, # wywóz śmieci mieszanych Żyrardów, # wywóz śmieci odpadów pobudowlanych Żyrardów, # szybki wywóz odpadów poremontowych Żyrardów, # wynajem kontenerów na gruz Żyrardów, # likwidacja dzikich wysypisk Żyrardów, # sprzedaż worki Bigbagi Żyrardów