Menu Zamknij

Kontener na śmieci, gruz i odpady budowlane Sulejówek

Naszym klientom oferujemy wynajem kontenerów na śmieci i odpady w Sulejówku oraz okolicach, w pełnym zakresie: potrzebny pojemnik dostarczamy na miejsce inwestycji, a po zapełnieniu odbieramy lub wymieniamy na nowy. Prowadzimy także szereg usług dodatkowych, takich jak outsourcing BDO (obsługa formalności związanych z ewidencją odpadów), wynajem worków big bag na gruz oraz realizację nietypowych zleceń wymagających usunięcia i utylizacji odpadów.

Wywóz gruzu Legionowo

Wywóz odpadów poremontowych Sulejówek

Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorstw budowlanych. Prowadzimy odbiór gruzu w Sulejówku, zarówno dla mniejszych inwestycji, jak i tych rozbudowanych, realizowanych w wielu lokalizacjach jednocześnie, wymagających częstego odbioru odpadów, również o nietypowych porach. Współpracujemy także z firmami handlowymi i usługowymi, które wytwarzają odpady cyklicznie w ramach prowadzonej działalności.

Usługę wywozu odpadów poremontowych w Sulejówku oferujemy wszystkim przedsiębiorstwom, które mają nadany numer BDO. Nie obsługujemy klientów indywidualnych – osoby fizyczne mogą jednak skorzystać z naszych usług za pośrednictwem firmy, która wykonuje dla nich prace budowlane.

Odbiór odpadów w Sulejówku – jak możemy Ci pomóc?

Zajmujemy się wynajęciem kontenerów i odbiorem gruzu w Sulejówku i okolicach. Wywozimy także inne odpady budowlane powstające podczas tego inwestycji remontowo-budowlanych, są to między innymi:

 • papa, styropian, pojemniki po farbach, karton, gips, listwy, różnego rodzaju folie malarskie, narzędzia, czy opakowania,
 • odpady wielkogabarytowe (meble, okna, drzwi, wykładziny),
 • materiały izolacyjne,
 • odpady niebezpieczne,
 • odpady mineralne (beton, cegła, ceramika, mur, tynk)
 • zmieszane odpady budowlane,
 • i wiele innych (w praktyce niemal wszystkie śmieci poza komunalnymi).

Gruznet to nie tylko odbiór odpadów w Sulejówku. Zajmujemy się każdym etapem procesu – dopracowujemy szczegóły usługi, pomagamy określić zapotrzebowanie na kontenery, opracowujemy niezbędną dokumentację (Karty Przekazania Odpadów) i rozliczamy wykonanie zlecenia na podstawie faktury VAT. Dostosowujemy logistykę kontenerów do kalendarza inwestycji, oferujemy nocne podstawienie kontenerów, wywóz gruzu z załadunkiem w Sulejówku i okolicach oraz obsługę formalności BDO: od rejestracji w systemie i uzyskania numeru BDO w imieniu firmy, po obsługę Kart Przekazania Odpadów (KPO), prowadzenie Kart Ewidencji Odpadów oraz opracowywanie sprawozdań rocznych.

Wywóz odpadów Legionowo
szybkie podstawienie kontenera

Szybkie
podstawienie kontenera

duży wybór kontenerów na gruz i śmieci

Duży wybór
pojemności kontenera

obsługujemy całą Polskę

Obsługujemy
całą Polskę

Wymiary i pojemność dostępnych kontenerów

W Błoniu i okolicach posiadamy do wynajęcia kontenery typu bramowego i hakowego.

Pojemności kontenerów na odpadyPrzybliżona długość kontenera w cmPrzybliżona szerokość kontenera w cmPrzybliżona wysokość kontenera w cm
5 m320012090
7 m3380110190
14 m3450180240

Więcej o rozmiarach kontenerów przeczytasz tutaj.

Kontenery na gruz Legionowo

Kontenery na gruz w Sulejówku – zastosowanie i pojemności

Oferowane przez nas kontenery na odpady w Sulejówku można wykorzystać przy inwestycjach różnego typu – związanych z budową, remontem, aranżacją, przebudową, wyburzeniem, czy rozbiórką. Obsługujemy duże przedsiębiorstwa budowlane i mniejsze ekipy remontowe, deweloperów, urzędy, banki, galerie handlowe, lokale gastronomiczne i wszelkie inne inwestycje, podczas których powstają odpady. Usuwamy dzikie wysypiska oraz śmieci pozostawione w niedozwolonych miejscach, prowadzimy także wynajem toalet dla klientów, wraz z dostawą i rozliczeniem.

Rodzaje kontenerów na odpady w Sulejówku

Nasza oferta wynajmu kontenerów w Sulejówku jest bardzo szeroka. Możesz u nas wynająć kontenery we wszystkich popularnych pojemnościach: 5 m³, 7 m³, 10 m³, a jeśli prowadzisz większą inwestycję – 14 m³ lub więcej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Realizujemy nietypowe zlecenia, również takie, które zakładają obsługę wielu inwestycji jednocześnie oraz realizację usługi odbiegającą od standardowych procedur.

Wywóz gruzu Legionowo

Cennik kontenery na gruz w Sulejówku

Nie posiadamy jednego uniwersalnego cennika odpadów w Sulejówku. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie i zależy od takich czynników jak:

 • liczba zamawianych kontenerów,
 • pojemność kontenerów,
 • lokalizacja inwestycji (miejsca, do którego należy dostarczyć pojemnik),
 • historii wcześniejszej współpracy.

Naszym stałym klientom oferujemy atrakcyjne zniżki. Dzielimy się rabatami, które uzyskujemy od naszych partnerów – podmiotów transportujących i przekazujących odpady.

Działamy transparentnie i zgodnie z przepisami o ewidencji odpadów. Wszystkie nasze transporty realizujemy na podstawie Karty Przekazania Odpadów, a dla każdej realizacji wystawiamy fakturę VAT.

Zamów z nami wywóz gruzu

Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
Dla naszych klientów wywozimy odpady we wszystkich miastach w Polsce.