Menu Zamknij

Account Manager – branża gospodarki odpadami przemysłowymi (k/m)

Twój zakres obowiązków / nasze oczekiwania

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • znajomość rynku i firm działających w branży odpadowej
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • praca z narzędziami (CRM)
  • min. 3 lata doświadczenia w branży odpadów przemysłowych
  • orientacja na cel
  • nawiązywanie relacji z klientami
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • umowa b2b  – praca zdalna lub stacjonarna
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i od osiąganych wyników
  • prywatna opieka medyczna PZU Zdrowie
  • pakiet sportowy Medicover Sport
  • narzędzia: samochód, smartfon, laptop

Ogłoszenie ważne do sierpnia 2023r,

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Kategoria: Praca biurowa Praca w terenie
Zakres: Umowa B2B
Lokalizacja: Cała Polska Warszawa