Menu Zamknij

Specjalista ds. ochrony środowiska i BDO (k/m)

Twój zakres obowiązków / nasze oczekiwania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku z obsługą BDO
  • obsługa kont BDO firm z branży odpadów budowlanych
  • tworzenie KPO, KEO, sprawozdań rocznych z wytworzonych odpadów
  • monitorowanie statusów KPO
  • weryfikowanie wag i kodów odpadów
  • przygotowanie dokumentów w zakresie współpracy z klientami
  • sporządzanie wniosków rejestracyjnych i aktualizacyjnych dla wytwórców odpadów.
  • przeprowadzanie audytów kont w BDO
  • ogólna wiedza w zakresie odpadów przemysłowych i komunalnych
  • koordynacja transportów
  • mile widziane wykształcenie z zakresu ochrony środowiska
  • dbanie o relacje z klientami (komunikatywność, chęć niesienia pomocy)
  • kojarzenie faktów i logiczne myślenie
  • sumienność i dokładność w wykonywanej pracy
  • otwartość i chęć do nauki
  • komunikatywność znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

  • umowa o pracę na pełen w centrali w Warszawie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • prywatna opieka medyczna PZU Zdrowie
  • pakiet sportowy Medicover Sport
  • ciekawą pracę dla osób lubiących pracę z klientem
  • szybko mijający czas w pracy
  • praca w szybko rozwijającej się branży gospodarki odpadami

Ogłoszenie ważne do 31 sierpnia 2023r,

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Kategoria: Praca biurowa
Zakres: Pełen etat
Lokalizacja: Warszawa