ZAMÓW KONTENER: 888 555 332, 888 555 322    [email protected]

Śląsk – wywóz gruzu Katowice, Sosnowiec i Bytom, kontener na gruz

Działamy bardzo sprawnie w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz w pozostałych miejscowościach na Śląsku. Wywozimy czysty gruz i zmieszane odpady budowlane. Oferujemy Państwu kontenery Kp7, Kp11 i Kp17. Obsługujemy firmy remontowe pracujące w mieszkaniach i domach prywatnych właścicieli jak również w lokalach handlowych znajdujących się przy ulicach jak i w galeriach handlowych. Naszą dewizą jest świadczenie usług, tak aby klient nie miał podstaw do jakiejkolwiek reklamacji. Punktualnie podstawiamy, wymieniamy i zabieramy kontenery z gruzem i innymi śmieciami. W razie potrzeby możemy na raz podstawić kilka kontenerów, aby ich brak nie powodował przestoju prowadzonych prac. Największym powodzeniem cieszą się kontenery na gruz, płytę karton gips i profile.

Wystarczy jeden telefon, aby mieć pewność, że oczekiwana usługa zostanie zrealizowana zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Często fachowa obsługa powoduje, że oszczędzacie Państwo cenny czas jaki Wasze pieniądze. Dążymy do tego, aby przy tym zachować konkurencyjne stawki.

Na Śląsku proponujemy naszym klientom tak zwany załadunek na miejscu. Polega on na tym, że samochód przywozi do Państwa kontener i w ciągu 30 minut kierowca czeka, aż Państwo zapełnicie kontener, po czym samochód podnosi kontener i zabiera odpady ze sobą. Zaleta takiego rozwiązania jest szybkie pozbycie się odpadów i zrealizowanie usługi, gdzie nie ma miejsca na dłuższe podstawienie kontenera.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, a firmy do stałej współpracy.

Samo zamówienie jest pro-klienckie: wystarczy jeden telefon podczas którego ustalamy miejsce i termin dostawy kontenera oraz inne ważne szczegóły. Należności za nasze usługi rozliczamy gotówką przy podstawieniu kontenera lub przedpłatą na konto bankowe.

Wywóz śmieci budowlanych w Katowicach, wywóz gruzu w Sosnowcu, wywóz gabarytów z Bytomia czy wywóz odpadów zielonych z Chorzowa to nasza oferta dla Państwa.

 

Lokalizacja: Świętego Jana 12, 40-012 Katowice

 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług wywozu gruzu i odpadów budowlanych z rejonu Śląska.

kontenery na gruz i smieci Katowice

Zamów wycenę kontenera

  Pojemność kontenera: (wymagana)

  Rodzaj odpadów: (wymagana)

  Liczba przewidywanych kontenerów na tej inwestycji: (wymagana)

  Miasto podstawienia kontenera:

  Wytwórcą odpadów jest:
  firmaosoba fizyczna

  Numer NIP firmy (niezbędny do przedstawienia oferty):

  Twoje pytania/uwagi:

  Telefon komórkowy (wymagany)

  Email (wymagany)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GTN Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych i oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne jak również, że zostałem/am poinformowany/a o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.